Android ev telefonu: Türk Telekom E4 – Hardware Plus

Android ev telefonu: Türk Telekom E4 – Hardware Plus

Türk Telekom, bu gece İstanbul’da gerçekleştirdiği yakalama toplantısıyla harika bir varlık tanıttı. Türk Telekom E4 adlı mantıklı telefon, evlerde mantıklı telefon kullanımını başlatacak. Türk Telekom’un özgün yazılımsal yönler yanı sıra ideal ücret seçenekleriyle gaye kabul edilebilir görünen Türk Telekom E4 hakkındaki bütün bilgiler sizlerle:

Türk Telekom’dan dünyada bir başlangıçta: Ihtiyatlı ev telefonu E4 aracılığıyla son zamanlarda bir zaman çerçevesi başlıyor

Ev telefonları, Türk Telekom’la akıllanıyor

Tavuk’nin yenilikçi çağrı yanı sıra yakınsama teknolojileri şirketi Türk Telekom, ev telefonlarını dünyanın en hediye Android işleyen sistemine kurucu mantıklı telefonuna dönüştürüyor. Türk Telekom müşterilerine sunulacak mantıklı ev telefonları; dokunmatik büyük ekranı, Wi-Fi ağ özelliği yanı sıra basit bakmak özelliğiyle hayatı daha konforlu hale getiriyor. Dünyada bir telekom operatörü vasıtasıyla tasarlanıp geliştirilen başlangıçta mantıklı ev telefonu olan E4 aracılığıyla TV izlenebilecek, lig oynanabilecek, hap bilgisayarın sunduğu avantajlara kurucu olunabilecek.

Yatırımlarıyla Tavuk’nin çağrı altyapısını en önceden teknolojilere teklif hale getiren Türk Telekom, sanal ikamet dönüşümünde son zamanlarda bir zaman çerçevesi başlatıyor. Türk Telekom, dünyada bir operatörün tasarlayıp geliştirdiği başlangıçta mantıklı ev telefonuyla, mantıklı ikamet teknolojilerini herhangi bir birey için ulaşılabilir hale getiriyor.

Ev telefonu istihdam alışkanlıklarını kökten değiştirecek Türk Telekom mantıklı ev telefonuyla internete içeri gir, TELEVİZYON seyretmek, lig oynamak, şarkılar duymak yanı sıra kültürel ağlara tahvil uygulanabilir. Dünyada 4″ göster genişliğine kurucu, en hediye Android Jelly Bean işleyen sistemli başlangıçta yanı sıra garip mantıklı ev telefonu E4 aracılığıyla kullanıcılar dilerlerse evde yanı sıra ofiste sahip olmak olan ağ bağlantısı üzerinden internete girerek maillerini okuyabilecek, iş yeri dosyalarını açarak ileri çalışabilecek; Facebook, Twitter tercih kültürel medya uygulamalarını kullanabilecek. E4 sağa yüklü olan Wirofon uygulamasıyla kullanıcının bulunduğu yerdeki ağ bağlantısı üzerinden, ev telefonu tarifesiyle konuşmasına da olanak tanıyacak. Türk Telekom mantıklı ev telefonu E4; Wirofon, TTNET Popüler müzik, Tivibu, Bulut Hızlı kılavuz, Bulut Depolama tesisi, Akttar, Rehberlik Rehberim uygulamaları yüklenmiş olarak Varyasyon ayı itibarıyla bütün Türk Telekom Tedarikçi yanı sıra ofislerinde satışa sunulacak.

Tahsin Yılmaz: “Müşterilerimize sanal çağın avantajlarını sunuyoruz”

Ihtiyatlı ev telefonunun kamuoyuna Dikkat toplantısında bir konuşmak yapan Türk Telekom Baş yönetici Tahsin Yılmaz, çağrı sektörünün lideri olarak “Çevrimiçi Ikamet Dönüşümü” vizyonuyla müşterileri için çözümler üretmeye ısrar etmeye devam et ettiklerini belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “3D vizyonumuz doğrultusunda, sanal çağın avantajlarını müşterilerimize en harika stil sunmak için ürünlerimizi tutarlı geliştiriyor yanı sıra çeşitlendiriyoruz. Bir yakınsama ürünü olarak mantıklı ev telefonumuzu; Türk Telekom Grubu’nun bütün çağrı hizmetlerinin harmanlandığı bir çerçeve, karıştırmak bir çağrı cihazı olarak değerlendiriyoruz. Son zamanlarda ürünümüzle, Tavuk’de genişbant penetrasyonunu desteklemeyi yanı sıra cep telefonu tarafla yapacağımız sinerji kampanyalarıyla müşterilerimize ekstra gerçekten değer katmayı hedefliyoruz.”

Yılmaz konuşmasında, araştırmaların Türk halkı için ev telefonunun vazgeçilmez bir ekipman olduğunu gösterdiğini de vurgulayarak, “Tavuk’de yıllık kararlı 1 bin adet kablosuz ev telefonu satılıyor” dedi.

Ihtiyatlı ev telefonunu Türk mühendisler geliştirdi

Ihtiyatlı ev telefonunun sert bir soruşturma sonucunda ortaya çıktığını ayar Tahsin Yılmaz, şu bilgileri verdi: “Bütün tasarım yanı sıra geliştirmek çalışmalarını Tavuk’de yaptığımız yanı sıra arasında vadede Tavuk’de üretmeyi hedeflediğimiz mantıklı ev telefonumuzla, Android işleyen sistemi aracılığıyla DECT teknolojisini birleştirdik. Dolayısıyla kablosuz ev telefonlarını müşterilerimizin türünün tek örneği ihtiyaçlarını karşılayacak hale getirdik. Teknolojide yenilikçi bir kategori olarak Ar-Ge yatırımlarını yanı sıra müşterimize avantaj sağlamayı birinci endişe sayıyoruz. Önümüzdeki dönemde, pazara daha türünün tek örneği segmentlerde türünün tek örneği bireysel ihtiyaçlarını karşılayan cihazları sunmayı hazırlanıyoruz. Ihtiyatlı ev telefonlarımızın ilki olan E4’ün bütün Tavuk’ye yanı sıra dünyaya hayırlı olmasını diliyorum.”

Ali Yılmaz: “Ihtiyatlı ev telefonunda başına bütçeyi düşündük”

Türk Telekom Ikamet Yatırımcı Başkanı Ali Yılmaz ise toplantıda yaptığı konuşmada, “Acımasız bir çalışmayla canlı geçirdiğimiz kim dahiyane hizmetimizle, yıllardır hayatımızda olan ev telefonu kavramında muazzam bir dönüşüm gerçekleştiriyoruz” dedi. Dünyada bir sürücü vasıtasıyla tasarlanıp gerçekleştirilen başlangıçta mantıklı ev telefonu E4 aracılığıyla ev telefonlarına yeni bir gerçekten değer kattıklarını ayar Yılmaz, mantıklı ev telefonlarını başına bütçeye ideal tekliflerle müşterilerine sunacaklarını vurgulayarak, sözlerini şöyle sürdürdü: “Ihtiyatlı ev telefonunda müşterilerimize 2 teslim edildi sunuyoruz. Birinci teklifimiz, Cazip Ev Fayda 4 Dörtlük bir tane daha tarifesi kullanan müşterilerimize sunduğumuz “Eskiyi aklını çelmek, akıllıyı götür!” kampanyası. Kim kampanyayla modası geçmiş ev telefonunu alıyoruz yanı sıra müşterilerimizi 24 ay gerçekleştirmek aracılığıyla ayda özel 2 TL’ye* mantıklı telefon E4 yönetici yapıyoruz. Aynı şekilde başına yöne 1000 an tamamen ücretsiz konuşmak teklif ediyoruz. İkinci teklifimizle; çeşitli diğer bütün tarifeleri kullanan müşterilerimiz 24 ay gerçekleştirmek verdiklerinde, kullandıkları pakete ayrıca ayda 12 TL* daha ödeyerek mantıklı ev telefonuna kurucu kesinlikle olacak yanı sıra gece 7’den sabahın erken saatleri 7’ye başına yöne tamamen ücretsiz konuşabilecek.”

turk-telekom-e4

Ihtiyatlı ev telefonuyla varlık {artık} daha basit

Hem konuşturup hem de ağ üzerindeki bütün uygulamalardan yararlanmayı uygulanabilir kılan mantıklı ev telefonu E4, basit bakmak özelliğiyle de varlık kolaylaştırıyor. İtfaiye, ambulans, polisler imdat yanı sıra arıza hatlarını ilgili beklenmedik acil durum numaralar butonu; en mahalle tıbbi tesis, eczane, {taksi} bakmak, su siparişleri yanı sıra 118 18 tanımlanamayan numaralar butonları kullanıcılara fayda sağlıyor.

Bireysel kablosuz bağlantıya erişilebilirlik sağladıktan bundan sonra, marketten dilediği bütün uygulamaları indirerek telefonunu bir hap tercih kullanabiliyor. Aynı anda Türk Telekom uygulamaları olan BuluTT Hızlı kılavuz yanı sıra AkTTar aracılığıyla cüzdan telefonundaki tüketici listesini E4’e aktararak ev telefonundaki bedava dakikalarıyla başına yöne aramalar yapabiliyor. Türk Telekom vasıtasıyla geliştirilen GeçiTT uygulaması aracılığıyla Türk Telekom uygulamalarının da en hediye versiyonları rahatlıkla indirilebiliyor.

Türk Telekom mantıklı ev telefonunun yöntem yönler

 • Android 4.2.2 Jelly Bean işleyen sistemi
 • 4” TFT LCD göster (800 X 480 pixel)
 • 126mm x 65mm x 11mm
 • Capacitive Multi Touch (5 Başparmak)
 • 1.3 Ghz ARM İşlemci
 • Dışarıda şirket merkezi istasyonu
 • Wi-Fi etkileşim aracılığıyla ağ (802.11 b/g/n)
 • 3.5mm kulaklık çıkışı
 • Micro USB 2.0
 • Micro SD hafıza kartı girişi (32GB’a {kadar} arttırılabilir an)
 • Yüz ödeme VGA Video kamera
 • Bluetooth (4.0) yanı sıra AkTTar aracılığıyla cüzdan telefonundan kaynak senkronizasyonu
 • FM Yayın yapmak, E Mail, Gürültü kaydı
 • Video klip oynatıcı
 • Kol saati, alarm sistemi, program

* Fiyatlara bütün vergiler dahildir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android ev telefonu: Türk Telekom E4 – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply