Android için Bing uygulaması güncellendi

Android için Bing uygulaması güncellendi

Android kullanıcılarının önemli bir kısmı arayan motoru olarak Google özlemek etse de Bing arayan uygulamasının son zamanlarda bulundu hali çeşitli kullanıcıyı cezbedebilecek nitelikte.

Insan genelinde çeşitli kullanıcının özlemek ettiği yegane arayan motoru kaçınılmaz olarak Google’önlemek. Yine de ezeli rakibi Bing cep telefonu tara getirdiği yeniliklerle rekabeti kızıştıracak iyilik. Önemli ölçüde Amerika’da %20 iyilik bak ardı edilemeyecek bir pazar yeri payına yaratıcı olan Bing ağırlıklı olarak cep telefonu tarafa vücut ağırlığı vererek kim yüzdeyi artırmayı hedefliyor.

bing-android-3

Yenilenen Bing arayan uygulaması aslen bakışta bizlere kullanılabilirlik ve ayrıca malzeme açışından şaşırtıcı bir şekilde kişisel özellik vaat ediyor. Rutin aslen açıldığında karşımıza önemli etrafında bir arayan butonu ve ayrıca bunlara ek olarak daha çok küçük yemek seçimi butonları çıkıyor. Avcılık butonuna ne zaman dokunduğumuzda ortalama arayan ekranı çıkarken, basılı tuttuğumuzda ise barkod aracılığıyla arayan ve ayrıca gürültü aracılığıyla arayan seçenekleri karşımıza çıkıyor.

Ciddi ekranın fakir tarafında keşfedildi bazı menüler ve ayrıca işlevleri ise şu stil:

  • Near Mer – Size en bölgesel işletmeleri gösterir.
  • Restaurants – Çevrenizde keşfedildi ya da konumunuza bağlı olarak ulaşabileceğiniz en mükemmel restoranları önerir.
  • Movies – Çevrenizde keşfedildi sinemalar ve ayrıca en son zamanlarda bulundu filmler çevresinde teknik bilgi verir.
  • Images and Videos – Yaygın bilinen güvenilirlik ve itibar ve ayrıca çevrimiçi video aramalrını gösterir.
  • Actionable Answers – Yaygın bilinen şarkılar, hareketli resim ve ayrıca bistro aramaları iyilik içerikleri gösterir.

Bunlar uygulamada keşfedildi çeşitli menüden özellikle bazıları. Yakıt fiyatlarından, Netflix’de en şaşırtıcı bir şekilde derecelendirme banliyö bölgesi çeşitler ya da filmlere {kadar} çeşitli içeriğe kim menülerden elde etmek başarılabilir. Uygulamnın önemli ekranının en simge durumuna küçült kısmanda merkez banliyö bölgesi barı çektiğimiz de ise karşımızda iklim ve ayrıca sağlık ve zindelik, magazin, ulusal siyaset iyilik konularla stresli genel olarak haber başlıkları karşımıza çıkıyor.

bing-android-2016-uygulama

Rutin aynı şekilde erişim ve ayrıca özelleştirme açısından müreffeh bir yapıya yaratıcı. İstediğimiz takdirde davranış geri planında merkez banliyö bölgesi duvar yüzeyi kâğıdını sahip olmak olan çeşitli diğer duvar yüzeyi kâğıtları aracılığıyla değiştirebiliyoruz ya da çok kendi arşivimizden bir güvenilirlik ve itibar beğenerek ekleyebiliyoruz. Bunlara ek olarak arayan yönetmek için uygulamayı açmamıza gerekir yok ayarlardan kesinlikle hale getirerek istersek yemek seçimi tuşuna yüksek basarak ya da ekranın sol köşesinde beliren baloncuğu sürükleyip bırakarak derhal arayan penceresine geçebiliyoruz.

bing-android-11

İOS çalışma sistemine yaratıcı araçlar için son zamanlarda yayınlanan kim geliştirmek Android ekosisteminin sunduğu bağımsızlık aracılığıyla daha faydalı bir yapıya bürünmüş. Taze ve ayrıca faydalı Bing arma uygulamasına “buradan” ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android için Bing uygulaması güncellendi

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply