Android için Chrome 55 Sürümü Sevindirici Yeniliklerle Geldi

Android için Chrome 55 Sürümü Sevindirici Yeniliklerle Geldi

Chrome 55 sürümü bir kaç tarih daha önce kişisel bilgisayar için yayınlanmıştı tonit de Android sürümü için yayınlandı yanı sıra pratik telefon kullanıcılarını sevindirecek yeniliklerle geldi.

Chrome 55 beta kullanıcıları kim yeniliklerin bir bölümünü şu anda biliyordu bunu söyledikten sonra beta sürümünde de tesis almayan bazı özellikler açıkça sürümde karşımıza çıkıyor. Tarayıcı bugüne {kadar} indirilenleri belirtmek için işleyen sisteminin kişiye özel indirme yöneticisini kullanıyordu. Eylül ayında yaratıcı sürümünde ortaya çıkan kişiselleştirilmiş indirme yöneticisi 55 sürümü aracılığıyla beraber kullanıcılara sunuldu. {Artık} buradan dosyaları sıralayabilir, indirilen dosyaların ne {kadar} tesis kapladığını görebilir, sayfalarınızı görebilir veya silebilirsiniz.

Kim geliştirmek aracılığıyla beraber bazı etkinlik iyileştirmeleri de oldu. Tarayıcının masaüstü sürümünde tesis yerleşim bölgesi V8 JavaScript motoru {artık} cep telefonu versiyonunda da sahip olmak. V8 {artık} ne {kadar} JavaScript elementi kullanıldığını ne kadarının da yanlış kullanım olduğunu belirleyerek RAM kullanımında gözle görülür bir etkinlik sağlayacak.

Kim tasarım aracılığıyla beraber itibaren en önemli yaratıcı düşünme ise indirme dinamikler. {Artık} kullanıcılar daha sonradan çevrimdışı moda trendi kullanım üzere cüzdan telefonlarına video klip yanı sıra popüler müzik tercih medya dosyalarının ve ağ web sitesi tercih daha kompleks dosyaları indirebilecek. Benzer şekilde indirdiklerinizi arkadaşlarınızla da paylaşabileceksiniz. Kim özellikler aslen olarak Eylül ayında Google’ın Hindistan pazarı için yaptığı hamlelerde duyurulmuştu.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android için Chrome 55 Sürümü Sevindirici Yeniliklerle Geldi

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply