Android İçin En İyi 4 Test Uygulaması

Android İçin En İyi 4 Test Uygulaması

Sayısız sebepten ötürü dünya kullandıkları uzmanlaşmış aletlerin sınırlarını merek edip bilmek isterler. Ayrıca kim hastalık, günümüzde mantıklı telefonlarımız için sanal olarak %100 yasal. Kimi dönem taze çıkan bir bir tane daha telefon aracılığıyla kıyaslamak için, kimi dönem kullandığımız telefonun ekipman özelliklerini mucize ettiğimiz için sayısız puan uygulamalarına başvuruyoruz. Kim uygulamaları mucize ettiğimiz ekipman bilgileri ya da kıyaslamalar için kullanabileceğimiz tercih, 2. yumruk toplamak istediğimiz bir telefonun arızalı ya da tam olarak çalışmayan bir donanımının olup olmadığını da yine kim uygulamaları aracılığıyla öğrenebiliyoruz. İşte sizin için seçtiğimiz en mükemmel 4 değerlendirme uygulaması:

AnTuTU Benchmark

(*4*)

“Android için bana bir değerlendirme uygulaması söyleyebilir misiniz?” desem herhalde toplum genelinin vereceği yanıt Antutu olurdu. Antutu; kullanmış olduğunuz cihazı elektrik pili süresi, resim performansı, elektronik kamera kapasitesi ve ayrıca İnternet iletişim testleri ve benzeri. tercih sayısız kategoride sınayarak cihazınızın sergilediği performansa bağlı olarak bir kredi notu belirliyor ve ayrıca kim puana bağlı olarak daha erken kim teste tabi tutulmuş modeller orta bir sıraya yerleştirerek size sıralamanızı gösteriyor

Antutu sınav yapmadan geçmişte cihazınızın pilinin %100 tamamlandı olmasına, Antutu’dan bir tane daha bir uygulamanın belirgin olmamasına, cihazınızın geçmiş yaptığı işlemden dolayı fazla ısınmamış olmasına ve ayrıca Antutu’nun en sonuçlandırmak sürümünün yüklü olduğundan emin olmanızı ipuçları ederim ya da başka aldığınız sonuçlar açıkça gerçeği yansıtmayabilir.

Phone Doctor Plus

Phone Doctor Plus Birleşik

Kim değerlendirme uygulaması da gene telefonunuzu sayısız teste tabi tutuyor; fakat bir puanlama aracılığıyla tip yapmıyor. Kim rutin için, yaygın bir arıza duyu ve ayrıca hastalık doğrudan uygulaması diyebiliriz. Phone Doctor Plus’ın Antutu’dan farkı sayısız sınav tüketici etkileşimli olarak gerçekleştirmesi. Örneğin; dokunmatik tahta testinde ekranı kaplayan küpleri tıklayarak yok etmemizi istiyor. Elektrik pili ömrü, depolamak durumu, İnternet üzerindeki çalışmalar akışı ve ayrıca Cpu ve ayrıca Ram kullanımı tercih sayısız bilgiyi benzer göstermek üzerinden gözlemlemek edebiliyoruz. Phone Doctor Plus için kullanımı hızlı, sadece ve ayrıca verimli bir rutin diyebiliriz.

Phone Tester

Phone Tester Birleşik

2. yumruk bir ekipman satın alacaksanız ya da kullanmakta olduğunuz cihazın bir sensörünün çalışıp çalışmadığıyla sinir bir şüpheniz varsa Phone Tester açıkça da ihtiyacınız olan rutin demektir. Genel, sadece ve ayrıca belirgin arayüzü aracılığıyla cihazınızda keşfedildi sensörlerin çalışıp çalışmadığını hızlıca doğrudan edebilirsiniz.

Sensor Box

Sensor Box Birleşik

Kim uygulamada da niyet cihazınızdaki sensörleri değerlendirme etmek. Fakat Sensor Box’ı çeşitli diğer uygulamalardan ayıran kapsamlı bir dikkate alınması gereken nokta kim testleri birer lig havasında gerçekleştirmeniz.

Sonuçta şunu belirgin hale getirmek gerekir; bazı dünya Antutu ve ayrıca benzeri değerlendirme uygulamalarında cihaza layık görülen skora şaşırtıcı bir şekilde fazla takılıyorlar. Şöyle söyleyebilirim ki bir cihazı mükemmel yapan tüketici deneyimidir. Bu nedenle yaratıcı olduğunuz ekipman size günlük kayıt kullanımda her türlü bir komplikasyon çıkartmıyor ve ayrıca kullanırken gerekir ekipman gerekse ergonomik açıdan bir kıtlık hissettirmiyorsa o ekipman sizin için en iyisidir. O yüzden kim tarz değerlendirme uygulamalarını özellikle arıza tespiti ve ayrıca teknik bilgi edinmek için kullanmakta harika bir şey sahip olmak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android İçin En İyi 4 Test Uygulaması

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply