Android için en iyi 5 aksiyon oyunu

Android için en iyi 5 aksiyon oyunu

Kişisel bilgisayar sektöründeki kan akışı kaybı ısrar etmeye devam et ederken cep telefonu pazarda hele ki organizasyon tarafında gelişmeler ve ayrıca yenilikler durmadan peşini bırakmamak, sürdürmek. Birçoğumuz oyunları günlük kayıt hayatımızdaki stresten ve ayrıca yoğunluktan epeyce olsun uzaklaşabilmek için bir kamyon olarak kullanırız, kimisi bunu bir mizah oyunu aracılığıyla kimisi bir karıştır oyunu aracılığıyla kimisi de bir aksiyon oyunu aracılığıyla yapıyor. Kim makalemizde ise aksiyon oyunu sevenler için PlayStore da bulundu en iyi 5 aksiyon oyununu inceledik.

Shadow Fight 2

shadow-fight-2

Cep telefonu tarafta aksiyon oyunu denildiği dönem aklıma kader aslen organizasyon şüphesiz Shadow Fight 2 yer almak. Sunduğu zirve düzey grafikler, akıcı oynanışı ve ayrıca hemen hemen hiç bitmeyen iyileştirme seçenekleri aracılığıyla Shadow Fight 2 benim de yüksek zamandır oynadığım kaliteli bir yapım. Lig bize çünkü bir karakteri sayısız bölgelerde ve ayrıca sayısız karakterler aracılığıyla dövüştürerek geliştirmemizi istiyor. Başına karşılaşma sonrası o dövüşün komplikasyon derecesine bağlı olarak pozitif bir vücut finans kazanıyoruz ve ayrıca paramıza bağlı olarak karakterimize tabanca, zırh ve ayrıca güvenlik kaskı alıyoruz ( yeri gelmişken belirtelim Shadow Fight 2 de organizasyon içi Satın alma kolay erişilebilir ). Aldığımız eşyalarımızı da gene paramız doğrultusunda dönüştürmek uygulanabilir. Shadow Fight 2’nin muhtemelen de en muazzam eksisi dijital kontrolleri, oyunu dijital kontroller üzerinden oynamak ara sıra açıkça bir işkenceye dönüşebiliyor ama iyi haber oyunun klavye desteği kolay erişilebilir (çok kendi adıma konuşacak olursam oyunu klavye aracılığıyla oynayarak bitirdim) ve ayrıca kim sayede dijital kontroller aracılığıyla uğraşmadan rahatlıkla klavye üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.

Gangstar Vegas

Gangstar-Vegas-Hack-iOS-Android1

Kim oyunu oynamış ve ayrıca ancak oynuyor olanlar organizasyon için “mini GTA” yakıştırmasının ne {kadar} yerinde olduğunu bilirler. Başına ne {kadar} bir GTA iyilik kapsamlı çaplı bir haritaya ve ayrıca karmaşık, güçlendirilmiş grafiklere yaratıcı olmasa da Gangstar Vegas bir cep telefonu organizasyon için gayet yardımcı sevide bir yapım diyebiliriz. PlayStore da hali hazırda GTA 3 ve ayrıca Vice City’nin cep telefonu sürümleri varken kim organizasyon indirilir mi diyebilirsiniz fakat kim oyunların ücretli oluşlarını ve ayrıca gerekir planı gereksinimlerini gerekse kapladıkları alanları bir bakış önünde bulundurunca Gangstar Vegas iyi bir GTA alternatifi olarak gözüküyor. GTA da ne yapabiliyorsanız nerdeyse kim oyunda da onları yapabiliyorsunuz, motorlu taşıt çalmadan grup savaşlarına {kadar} aklınıza gelebilecek sayısız nokta, Ayrıca jetpack rağmen kolay erişilebilir. Öte yandan oyunda rutin içi satın alım seçeneklerinin bulunduğunu hatırlatmadan geçmeyelim.

Injustice: Gods Among Us

Gods-Among-Us

Eğer tamamen bir anime takipçisiyseniz ve ayrıca hayranı olduğunuz inanılmaz kahramanların sizin kontrolünüzde kötülüğe e karşı savaşmasını istiyorsanız Injustice: Gods Among Us açıkça da size bağlı olarak bir organizasyon demektir. Oyunda hemen hemen tanıdığımız bütün inanılmaz kahramanlar kolay erişilebilir (Batman, Superman, the Flash, the Green Lantern ve benzeri.). Injustice: Gods Among Us dürüst inanılmaz kaliteli grafikleriyle ve ayrıca akışkan organizasyon dinamiği aracılığıyla aksiyon oyunları ortasında yüz plana çıkıyor. Kim oyunda da rutin içi satım alım seçeneklerinin olduğunu belirtmekte iyi bir şey sahip olmak.

Kozmopolit Combat 5: Blackout

(*5*)

Şu ciddi {kadar} bahsettiğim oyunlar içerisinde PC kalitesine en yerel organizasyon “Kozmopolit Combat 5” diyebilirim. Mantıklı grafikleri, dedikodu yöntem ve ayrıca güçlendirilmiş online dünyasıyla MC5 bir PC oyunundan pekte bir farkı kalmıyor. Gameloft vasıtasıyla yapılan organizasyon kısa süreli zamanda cep telefonu cihazların vazgeçilmezi haline geldi. Lig hayati olarak 5 türünün tek örneği grafik üzerine kurulmuş. Başına haritanın sağa sayısız türünün tek örneği dağıtım bulunuyor gol kim bölümleri 3 ünlü kişilik aracılığıyla getirmek. Oyunu oynadıkça tecrübe puanı elde etmek ediyoruz ve ayrıca eşya geliştirmesi yapabiliyoruz. Kim organizasyon için de empoze etmek içi Satın alma seçeneği kolay erişilebilir.

Sniper 3D Assassin

Sniper-3D-Assasin

Android çalışma sistemi için yapılmış olağanüstü bir nişancılık oyunu diyebilirim. Grafikleri o {kadar} iyi olmasa rağmen bomba efektinin bir bakış doldurduğunu söyleyebilirim. Oyunda stratejik nişancı silahlarının ve silah, makinalı, pompalı iyilik silahlarda kullanabiliyorsunuz. Aldığınız silahları görevlerden kazandığınız finans aracılığıyla 5 farklı grup de geliştirebilirsiniz. Oyunu asıl etkileyici kılan keşfetmek ise oynanış mekaniği. Oyundaki hedefi yönlendirebilmeniz için geleneksel dijital kontroller yerine kullandığınız cihazı teknik ettirmeniz gerekiyor ( ve ayrıca kim birçok dönem akıllara durgunluk veren olabiliyor ). Sonuçta kim oyunda da empoze etmek içi Satın alma seçeneği kolay erişilebilir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android için en iyi 5 aksiyon oyunu

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply