Android İşletim Sistemi İçin Yeni Özellikler Yolda – Hardware Plus

Android İşletim Sistemi İçin Yeni Özellikler Yolda – Hardware Plus

Android çalışma sistemi, kullanıcıları için taze özellikler ileri çalışmaya peşini bırakmamak, sürdürmek. Google Haritalar, Gboard yanı sıra şaşırtıcı bir şekilde daha fazlası için yenilikler yolda. Kim özelliklerin önümüzdeki haftalarda duyurulması bekleniyor.


İlginizi çekebilir; Android 11, daha önce Samsung Galaxy S20 serisine olay


Android için servet taze özellikler neler?

Google, Haritalar yanı sıra Gboard iyilik uygulamaları için taze özelliklerle bireysel deneyimini iyileştirme yolunda emin adımlarla ilerliyor. Yeni geliştirmek, Haritalar navigasyon sistemini, Gboard emoji kütüphanesini, Google Play sesli kitaplarını yanı sıra mahalle belgeler paylaşım sistemlerini endişe verici taze mekanik bizlere sunmaya organize etmek. Bütün benzer şekilde Android Auto’yu Tavuk entegre 36  ülkede daha kullanılabilir hale getiriyor. Android için servet taze özellikler:

Google Haritalar’a yaratıcı düşünme geldi!

Yeni android güncellemesi aslen olarak, Google Haritalar uygulamasına adresi girmeden, genel olarak kullandığınız yerlere birdenbire gitmenizi sağlayan taze bir “Ortadan kaybolmak” sekmesi sunuyor. Örneğin arabayla gidilecek yerleri okula ya da işe sabitlediğinizde “Ortadan kaybolmak” sekmesi güçlü trafiği, aksaklıkları, yaklaşık varışı yanı sıra kaldırım tarifini gösterecek. Aynı şekilde Haritalar uygulaması üzerinden, ayırma yanı sıra görünüm saatlerini yanı sıra gecikmeleri kontrol görmek için tercih çok sayıda düzenleyici rotanızı da onarım şansını kullanıcılara sunacak. Şirkete bağlı olarak “Ortadan kaybolmak” sekmesi önümüzdeki haftalarda Android yanı sıra iOS cihazlarda kullanıma sunulmaya başlayacak.

Android Haritalar

Gboard {artık} emoji anlamında daha müreffeh!

Gboard, emoji anlamında rakiplerinden geride kalıyorum bir klavye uygulamasıyken Google’ın kim durumu hizalamasını düzeltin için yaptığı istatistik meyvesini vermiş öyle gibi görünmek. Yeni servet geliştirmek aracılığıyla Gboard uygulaması ısmarlama emoji çıkartma karışımlarını 10 4 binden fazla kombinasyona genişletiyor. Emoji Mutfağı sayesinde {önerilen} kombinasyonları görmek için emojiye iki kez tıklamanız yeter gidiyor. Yeni sunulacak kim nitelik Android 6.0 yanı sıra başarılı sürümlere kurucu araçlar için kullanıma sunulacak.

Android, Play Store için sesli okul kitabı desteğini artırıyor

Google bunlara ek olarak Play Store’da çok daha fazlası sesli okul kitabı olması doğru çalışmalarına peşini bırakmamak, sürdürmek. ABD yanı sıra İngiltere’deki yayıncılara, aslında kayıp olan kitapların sesli sürümlerini güçlendirmek için kullanabilecekleri taze bir anlatıcı aracı sağladığı şarj etmek ediliyor. Aslında beta aşamasında olan yanı sıra 2021’in başlarında bütün yayıncıların kullanıma sunulacağı şarj etmek edilen kim Oto sayesinde sesli okul kitabı kütüphanesinin genişleyeceği aşikar.

Android ana ekran

Sesli Erişilebilirlik Asistanı çok daha fazlası cihazı destekleyecek

Sözde bir çeşitli diğer nitelik ise sesli erişimle endişeli. Android 11 sürümünde erişilebilir olan güçlendirilmiş sesli erişilebilirlik sistemi, Android 6.0 yanı sıra başarılı sürümleri çalıştırabilen bütün cihazlara sunulacak. Kim düzeni, ekipman öğreniminin yardımıyla gürültü erişimi, düşmeler yanı sıra etiketler iyilik bireysel arabirimi öğelerinin sesle değiştirilmesine olanak sağlayacak.

Yakınlardaki paylaşım özelliği aracılığıyla alışkanlık paylaşmak başarılabilir hale olay 

Yakınlardaki paylaşım özelliği, Play Store uygulamarının yakındaki kullanıcılarla kontrol paylaşılmasına olanak sağlayacak. Uygulamalar, 2 cihazın desteklediği en derhal yöntemle gönderilir: Bluetooth, Fakir Enerjili Bluetooth, WebRTC ya da wifi üzerinden dövüş. Google Play’den bir uygulamayı paylaşmak için, “Uygulamaları yanı sıra Oyunları Ilgilenmek” bölümünde “Uygulamaları Iletmek” menüsüne gitmeniz yanı sıra paylaşılacak uygulamayı seçmeniz gerekecek. Arkadaşınız daha bundan sonra itibaren uygulamayı olarak görüntüle etmeli yanı sıra bu nedenle alışkanlık paylaşma işlemi gerçekleşmiş gidiyor. Kim geliştirmek “önümüzdeki haftalarda” yayınlanmaya başlayacak.

Android Auto Tavuk entegre 36 ülkede daha kullanıma sunuluyor

Sonuçta Google, Android Auto desteğini “önümüzdeki farklı ay içine” 36 ülkeye daha genişleteceğini duyurdu. Google, uygulamalarını yanı sıra hizmetlerini Android 10 ya da üzeri çalıştıran Herhangi bir kişi için gözlemlemek araçların yönetmek paneline getireceğini söylüyor.

Android 11 için Android Auto’da müzik atlama hatasına garip çözüm!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android İşletim Sistemi İçin Yeni Özellikler Yolda – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply