Android işletim sisteminde depolama alanını düzenleme etkili

Android işletim sisteminde depolama alanını düzenleme etkili

Android kullanıcılarının zaman sert karşılaştığı depolama sorunu, Nouhat 7.1 güncellemesi aracılığıyla geçmiş tarih muhtemelen. Ne sahip olmak ki bunu tamamlandı için bazı adımları atmanız gerekiyor.

Bol depolama başarmak bilge telefon kullanıcılarının tekrar tekrar boğuştuğu bir ıstırap. Ne sahip olmak ki Android 7.1 kim işi garip sonunda ele alacak bazı birleştirmek araçlarla hep birlikte. Hangi seçeneklerin sahip olmak olduğunu belirlemek etmek için Ayarlar> Depolama alanına düzgün geçit almanız yeter. Android’in eski sürümlerinde olduğu iyilik, kategoriye bağlı olarak kullanılmış bir depolama dağılımı görürsünüz Depolama koşullarınız net bir moda belirtilir.

Bununla hep birlikte, listenin zirve kısmındaki Depolama Alanını Ilgilenmek’i seçerek son zamanlarda aracı incelemenizi öneririz. Ihtiyatlı Depolama alanına değiştir yaptığınızda ve ayrıca telefonunuzun belleği dolduğunda yedeklenen fotoğrafları ve ayrıca videoları mutlaka kaldıracak bir seçim göreceksiniz. Android 7.1 temelli bilge telefonunuz varsa, açıkça kapasiteli bir tamamen ücretsiz depolama alanı ödünç almak edersiniz.

Depolamak yönetin

Kim ibareyi gördükten sonras “Hemen şimdi temizleyi” seçerseniz, ögeleri çıkar için daha özelleştirilmiş seçenekler ödünç almak edebilirsiniz. Kim ögeler, yüksek süredir kullanılmayan uygulamaları ya da fotoğrafları arar ama Android 7.1 daha fazlasını başarabilir.

Telefonunuzda hangi uygulamalarının ve ayrıca çeşitli diğer ögelerin ciddi depolama alanında olduğuyla fantezi bilgiler edinebilirsiniz. Cihazınızı alkol tüketimi uygulamalarla gergin çok daha fazlası deneyim edinin ve ayrıca gereken düzenlemeleri yapın. Ortak depolama menüsünden, uygulamalar, resimler ya da videolar iyilik her türlü bir kategoriye dokunabilirsiniz. Kim da, hangi bölümün en son derece yeri istila ettiğini keşfetmenize faydalı yer almak.

Sorunun çözülmesi yolundaki çeşitli diğer bir olasılık eylem ise düzenleyici menüsü. Gereksiz olanaklar kaplayan uygulamaları, SD hafıza kartı iyilik doldurulmamış alanlara taşımanız başarılabilir.

Listenin zirve kısmındaki “Depolama Alanını Ilgilenmek” imgesini seçerek aracı inceleyin. Ihtiyatlı Depolama alanına değiştir yaptığınızda ve ayrıca telefonunuzun belleği dolduğunda yedeklenen fotoğrafları ve ayrıca videoları mutlaka kaldıracak bir seçim göreceksiniz. Nougat temelli cihazlarla kim işlemi taahhüt özellikle farklı saniye alacak.

“Hemen şimdi temizlemeyi” seçerseniz, ögeleri çıkar için daha spesifik seçenekler ödünç almak edebilirsiniz. Kim ögeler, yüksek süredir kullanılmayan uygulamaları ya da fotoğrafları aradığı için hediye cep telefonu işletim sisteminde pek son derece seçim emrinize amade olacaktır. Gerisiyse sizin tercihinize ilişkili.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android işletim sisteminde depolama alanını düzenleme etkili

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply