Android işletim sisteminde uygulama hesaplarını düzenlemek mümkün.

Android işletim sisteminde uygulama hesaplarını düzenlemek uygulanabilir.

Android telefona kurucu olan herkesin bir Google hesabı sahip olmak ama telefonlarda çok kendi kapı aralığı ve ayrıca Kimlik bilgilerine gereksinim duyan çeşitli uygulama da elde edilebilir. Telefonunuzu ne {kadar} yüksek süreli ve ayrıca sert kullanırsınız, o {kadar} istisnai olarak profil sayfası ve ayrıca Kimlik bilgisine gereksinim duyarsanız. Iyi haber kim uygulamaları gerçekleştirmek için başına uygulamayı farklı farklı açmanız gerekmez.

Uygulama hesabı ortadan kaldır ya da değiştir için Google Ayarlar sekmesi fazlasıyla pratik bir yaklaşım. Kim işlemleri sadece nasıl gerçekleştireceğinizi teknik teknik irdeleyeceğiz.

Ayarlar’daki Hesaplar sekmesi, telefonunuzdaki bütün çevrim içi hesapların anahtarlarını elinde tutar. “Ayarlar” simgesindeki “Bireysel” sekmesine gidin. Hesaplar için özelleştirilmiş bir koleksiyon bulacaksınız. Kim, cihazınızın sadece nasıl çalıştığıyla sinir çeşitli tercihi bulacağınız Google sekmesinden farklı bir yapıdır. Hesaplar; telefonunuzda bulundu kültürel medya, depolama alanı alanı ve ayrıca {e-posta} hesaplarının bir listesini tutar, bunları fırça ve ayrıca onların kayıt etkinliklerini belirlemek etme olanağı verir.

Sekmeyi açtıktan bundan sonra, telefonunuzdaki etkin hesapların alfabetik bir listesiyle karşılaşacaksınız. Android cihazlardaki bütün Google hesaplarınız Google sekmesinde eksiksiz olarak toplanır, yine de kullandığınız çeşitli diğer {e-posta} adresleri ideal alıcıya(bu nedenle uygulamaya) bağlanacaktır. Böylece, iCloud adresinizi gerçekleştirmek için Newton Mail ve ayrıca Gmail kullanırsanız, 2 uygulama karşınıza farklı farklı kaldırmak.

Profil açın ve ayrıca yönetin!

Listenin aşağıda, bir Profil ilişki kurmak düğmesi göreceksiniz. Simgeye dokunduğunuzda, telefonunuzda bir profil sayfası gerektiren bütün uygulamaların listesini edineceksiniz. Bu nedenle istediğiniz uygulama için istediğiniz hesabı ekleyebilir ya da taze bir fasulye oluşturabilirsiniz. Listeden bir uygulama seçtikten bundan sonra taze bir bireysel adı aracılığıyla kapı aralığı yapabileceğiniz kapı aralığı sayfasına yönlendirileceksiniz. (Google butonu, sizi Google Play Hizmetleri profil sayfası sayfasına götürür ama daha önce başparmak izi ya da Kimlik doğrulamasını ister).

Hesaplar sayfasına onayla döndüğünüzde, istediğiniz uygulama etkin listeye eklenecektir. Profil eklemenin ve, uygulamaların kullandıkları istatistikler kullanmak miktarlarını da yönetebilirsiniz. Başına uygulamanın çok kendi senkronizasyon ayarları vardır, sonuç olarak elektrik pili ömrünüzü kısaltan her türlü bir öge başa çıkabilirsiniz. Çoğunluğu uygulamada, genel açma kapa tuşları vardır yine de bazıları daha ziyade daha karmaşıktır. Aynı şekilde, özgürlük en uygun köşedeki 3 noktalı İnternet simgesine usulca tıklayarak {Otomatik} istatistikler senkronizasyonunu kapatabilirsiniz. Kim da gereksiz bildirimlerden kurtulmanıza ve ayrıca batarya tasarrufunda bulunmanıza kullanışlı olacaktır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android işletim sisteminde uygulama hesaplarını düzenlemek mümkün.

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply