Android işletim sistemini yedekleyerek, geleceği kurtarın.

Android işletim sistemini yedekleyerek, geleceği kurtarın.

Taze Android sürümlerinin piyasaya sürülmesiyle birbirleriyle pratik telefonunuzun ya da tabletinizin bir kopyasını topla için olağanüstü bir yaş. Eğer son zamanlarda cep telefonu işletim sistemine değiştirmek yaparsanız, bazı şeylerden hoşlanmazsanız ve ayrıca yenilikçi sürümü onayla istiyorsanız, cihazınızı yükseltmeden geçmiş haline açıkça onayla yükleyebilirsiniz.

Android, bulut servisleriyle senkronize aslında olmak için ısmarlama olarak hazırlanmıştır, sonuç olarak başarılabilir olduğunda {e-posta}, vatandaş ve ayrıca program iyilik devasa verileri yedeklemek için çevrim içi hizmetleri kullanın. Örneğin Gmail, bunları yedeklemeyi kolaylaştıran fantastik bir servistir.

Android cihazınız kullanışlı fotoğraflarla ve ayrıca videolarla doluysa, telefonunuzun ya da tabletinizin etkili bir şekilde bir stil yedeklenmesi önemlidir. Cihazına bir nokta olsa sihirbaz hatıralarınız baki kalacaktır.

Tabletinizdeki yedekleme ve ayrıca geri getir opsiyonlarını proaktif olarak hale getirin

İlk standart hareket, cihazın dahili yedekleme özelliğini etkinleştirmektir. Kim işlevi belirlemek etmek için Ayarlar> Yedekle ve ayrıca sıfırlamaya gidin ve ayrıca hem ‘Verileri yedekle’ hem de “Mutlaka onayla yükle” kutularının işaretli olduğundan emin olun.

Kim seçenekler, cihazınızdaki verilerinizin ve ayrıca ayarlarınızın çevrim içi olarak her zaman yedeklenmesini ve ayrıca bir Gmail hesabına bağlantılı kalmasını sağlar. Android cihazınızı sıfırlamanız gerekiyorsa ya da son zamanlarda bir pratik üreticisi aldıysanız, kim Gmail hesabıyla tedavi açabilirsiniz; verileriniz ve ayrıca ayarlarınız indirilir ve ayrıca onayla yüklenir. Bütün kim değerli yeteneklere bile, 3 üncü kutlama bir yazılımdan faydalanmayı unutmamanızı öneriyoruz.

Kaliteli bir yazılım programı kullanın

Ihtiyatlı ek ya da telefonunuzu açıkça bir yedeklemenize olanak tanıyan bir seçim 3 üncü kutlama uygulaması bulunuyor.

Örneğin, Helium’u Google Play Store’dan yükleyin. Helium şaşırtıcı bir şekilde verimli bir uygulamadır. Uygulamanın ayarlamalarını düzenlemeniz için sayısız hayati hareket erişilebilir.

Bunlardan ilki, telefonunuzda USB yanlışlık ayıklamasını etkinleştirmektir. Ayarlar> Programcı Seçenekleri> USB Yanlışlık Ayıklama bölümüne gidin. Çeşitli pratik cihazda “beklenen” olarak gizlenmiş bir ‘Programcı Seçenekleri’ girişi göremiyorsanız, “Girişe” başarmak için Ayarlar> Telefon Kabaca’ya gidin ve ayrıca ‘Tesisler numarası’ üzerine 9 kez dokunma.

Sonradan, bilgisayarınıza Helium Desktop istemcisini indirin ve ayrıca yükleyin. 15 GB’lık premium tasarım 14.79 para gereksinim ediyor. Eğer ihtiyaçlarınızı karşılıyorsa, tamamen ücretsiz sürümü de özlemek edebilirsiniz. Uygulamayın başlatın, talimatları uygulayın, Android cihazınızı USB’ye bağlayın ve ayrıca yazılımı çalıştırın.

Helium’u indirmek için şu linke tıklayabilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.koushikdutta.backup&hl=en

Uygulamaları onayla getirin

Android cihazınızı Helium’da yedeklemek, için “Verileri konserve” ibaresine Cihazınızın sağa çok küçük bir microSD kartınız yoksa, beklenen olarak “Tamamen Davranış Verileri” seçeneğini işaretli bırakmanızı öneririz. Bunu işaretlemezseniz, Helium, uygulamanın bir kopyasını bir “apk” dosyası olarak yedekleyecek. Podcast oynatıcıları iyilik bazı davranış türlerinin genel olarak kapsamlı medya dosyalarından oluştuğunu ve ayrıca bunları yedeklemek için yaş gerektiğini unutmayın.

Yedeklemeyi onayla yükleyin

Yaşlı bir yedeklemeyi onayla kurulum için yedeklemenizin kaydedildiği depolama alanı konumuna erişin. Koleksiyon yapabileceğiniz bir davranış listesi sunulacak. Sonra “Tümünü tercih etmek” ibaresine tıklayabilirsiniz. Telefonda olduğunuzda, yedeklenen verileri gençleştirmek için “Destek Yükle” kutucuğuna dokunma. Onlar kim.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android işletim sistemini yedekleyerek, geleceği kurtarın.

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply