Android işletim sisteminizi optimize etmek için birkaç müdahale şart.

Android işletim sisteminizi optimize etmek için birkaç müdahale sınırlama.

Android’de ne yaparsanız yapın, kullanıcıların bilmesi gereken birkaç düzeltme elde edilebilir. Kim önemli özellikler hücresel çalışmalar kullanımınızı sınırlayan bir özellikten, verilerinizi koruyan bir bulut yedekleme ayarına {kadar} uzanır.

Istatistikler tasarrufuna tavsiye teslim almak

{Pahalı}, sayısız çalışmalar planlarından birini kullanmadığınız sürece, iddiaya göre cep telefonu çalışmalar kullanımınızı bir bakış önünde bulundurmak zorundasınız. Android’in Istatistikler Tasarrufu özelliğini açtıktan daha sonra, geçmiş tarih hücresel verilerini kullanmaya oyalanmak edebilen hangi uygulamaların (Gmail iyilik) seçilebileceğini çözmeniz sınırlama.

Dolayısıyla Android’in Istatistikler Tasarrufu özelliğini anında açmalısınız. Istatistikler Tasarrufu etkinleştirildiğinde, Android telefonunuz hücresel verilerin geçmiş tarih kullanımını kısıtlayacak ve ayrıca böylelikle aylık cep telefonu faturanızdaki dayanılmaz sürprizlerden kurtulacaksınız. Önemli ayarları gerçekleştirmek için:

Ayarlar> Istatistikler Kullanımı> Istatistikler Tasarrufu ibaresine dokunmalısınız.

Tarih hücresel verilerin engellenmesi dezavantajları elde edilebilir. Örneğin, Data Saver, Gmail’in taze iletiler getirmesini önleyecek. Bunu söyledikten sonra evinizdeki Wi-Fi ağında bunu fazlasıyla iyileşmek edebilirsiniz.

Iyi haber, Istatistikler Tasarrufu etkinleştirilirken geçmiş tarih cep telefonu verilerini kullanmaya oyalanmak edebilecek uygulamaları seçebilirsiniz.

Istatistikler Dolaşımını Kapatın

Sayısız çalışmalar paket anlaşma için paranız olsa ne olursa olsun, pozitif bir ayarı etkinleştirdiyseniz, olağanüstü çalışmalar ücretleriyle e karşı karşıya kalabilirsiniz. Aylık kablosuz faturanızda dayanılmaz sürprizlerden hoşlanmıyorsanız, Android çalışmalar dolaşımı ayarını kapattığınızdan emin olun.

Elektrik pili kullanımına tavsiye teslim almak

Mutlaka çözmek için Elektrik pili Tasarrufu’nu ayarlayın

Android telefonlar gittikçe daha sert hale geldiğinde ne olursa olsun, elektrik pili ömrü kısalmaya peşini bırakmamak, sürdürmek iyilik görünür. Açıkçası de, Nexus 5X öğleden daha sonra ima etmek olmadan günü geçemiyor ve ayrıca kim özel düzenlemek miktarda birlikte çalışmak içindir.

Elektrik pili Tasarrufunu ayarlayın

Android’in Elektrik pili Tasarrufu özelliğini, telefonunuzun elektrik pili ömrü azalmaya başladığında kendisini açacak moda trendi ayarlayabilirsiniz.

Kim yüzden Battery Saver, zorunlu bir Android özelliğidir. Etkinleştirildiğinde, Battery Save, başına şeyi caydırmak için ekranın karartılması, çok geçmiş tarih uygulaması verimlilik ve ayrıca olanaklar hizmetleri kapatılması ve ayrıca çeşitli diğer zil seslerinin kapatılmasıyla cihazınızı fakir elektrik enerjisi moduna geçirir.

Elektrik pili Indirim oranı modunun güzelliği elle açmanızın gerekmemesidir. Daha ziyade, telefonunuzun elektrik pili seviyesi pozitif bir seviyenin altına düştüğünde cihazı, {otomatik} Indirim oranı Ayarlarını teşvik üzere ayarlayabilirsiniz. Cihazınız bir kez daha ima etmek edildiğinde, Elektrik pili Tasarrufu bir kez daha gereksinim duyulana {kadar} kendiliğinden kapanır.

Ayarlar> Elektrik pili> Elektrik pili Tasarrufu> Mutlaka açlıktan seçeneğine dokunma, ardından işlevin tetikleyeceği elektrik pili seviyesini seçin: Komisyon 5 ya da tazminat 15. Hangisini seçeceğiniz sizin tercihiniz.

androidNihayet, Android cihazınızdaki bütün rutin verilerinin ve ayrıca ayarlarının buluta yedeklendiğinden emin aslında olmak isteyebilirsiniz. Bir anahtarı çevirmeniz yeter. Telefonunuz içindeki verileri silmeniz ya da değiştirmeniz gerekiyorsa, verilerinizin ve ayrıca ayarlarınızın çoğunu belirlemek kaldığınız yerden onayla yükleyebileceksiniz. Telefon ayarlarınızı ve ayrıca rutin verilerinizi Google Drive’da gizle için “Verileri yedekle” ayarını açın.

 

Ayarlar> Yedekle ve ayrıca Sıfırla> Verilerimi “Yedekle” simgesine dokunma, ardından simgeyi seçin. Şiddetli Yedekleme ve ayrıca Sıfırlama ekranında, {Otomatik} Profil Destek Yükleme ayarı (spekülasyon edeceğiniz iyilik) esasen onayla yüklerken Google hesaplarınızdan hangilerinin kaydet hesabınız olarak istihdam istediğinizi (birden fazla olduğunuzu inanmak) belirleyebilirsiniz. Yeniden inşa yüklemeye belirleme verdiğiniz uygulamaların yedeklenmiş ayarları ya da verileri seçin.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android işletim sisteminizi optimize etmek için birkaç müdahale şart.

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply