Android işletim sistemli iPhone 5C – Hardware Plus

Android işletim sistemli iPhone 5C – Hardware Plus

Sahte telefon üretimi konusunda öne çıkan şehir dışı Çin ama, kim kez haberimiz Japonya’dan. Geçtiğimiz aylarda yapılan bir araştırmaya bağlı olarak Japon müşterilerin Apple ürünlerine olan ilgisinde bir genişlet gözlemlendi. Kim artışı faktör hinterlandı Japon loys şirketi Japon pazarını harekete geçirecek bir atakta hediye. Firmanın ürettiği son zamanlarda iyi bir fikir telefon iPhone 5C‘nin birebir kopyası kesinlikle olacak. En büyük farkı ise 4.2 Android işletim sistemiyle çalışacak olması.

ioPhone 5’ de 480×854 piksel çözünürlüklü göster, 512 MB RAM yanı sıra çift çekirdekli Mediatek işlemci çipi bulunuyor. Bunlara ek olarak 4 GB flash depolamak yanı sıra 2 megapiksel  kemara hazır elde edilebilir. ioPhone 5’e motive etmek veren iPhone 5c’ de ise 640×1136 göster çözünürlüğü, 1 GB RAM, 16 GB flash depolamak alanı, çift çekirdekli A6 işlemci çipi yanı sıra 8 megapiksel video kamera bulunuyor.

Karşılaştırıldığında özellikle oluştur açısından eşdeğer görünen Bir çift telefondan hangisi daha istisnai olarak satacak harika ediyoruz. Bakalım kim iPhone 5C benzeri iyi bir fikir telefonu ülkemizde görebilecek miyiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android işletim sistemli iPhone 5C – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply