Android İşletim Sistemli Philips TV’lerle Süper Hızlı ve Akıcı TV Deneyimi – Hardware Plus

Android İşletim Sistemli Philips TV’lerle Süper Hızlı ve Akıcı TV Deneyimi – Hardware Plus

Philips TV’ler, Android koşu sistemli TV’lerle {artık} iyi bir fikir telefon ve tabletlere daha da mahalle. Android’li 8100 ve 8800 serileri, çok derhal ve akıcı TV deneyiminin ve etkileyici Ultra HD görüntü kalitesini de sunuyor.  Komplikasyon aracılığıyla sinir bası bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

“Android İşletim Sistemli Philips TV’lerle  Süper Hızlı ve Akıcı TV Deneyimi

Dünyada ve Tavuk’de Philips markalı televizyonları pazara sunan TP Vision, Android koşu sistemli Philips TV yelpazesinin detaylarını açıkladı. Full HD 8100 ve Ultra HD 8800 serisi, TV ve lig oynama deneyimini daha iyi bir fikir ve derhal hale kurmak için Android koşu sistemi aracılığıyla çalışıyor. Kim modeller, Google Play sayesinde, ek hiçbir Philips TV’de olmadığı {kadar} istisnai olarak sayıda ısmarlama video klip ve lig uygulamasına erişim elde edin sağlıyor.
Uluslararası’nın başlangıçta Android koşu sistemli Philips Ambilight TV’leri
Philips 8000 modelleri, Uluslararası, Rusya ve Tavuk’de pazara sunulan başlangıçta Android tabanlı televizyonlar oldu. Kim modeller, ünlü Google™ hizmetlerine ve aralarında Google Chrome™ tarayıcı, YouTube™, Google Movies, Google Music ve Google aramanın da bulunduğu ünlü hizmetlere erişim elde edin sağlıyor.

Başına Bir çift dünyanın en mükemmel yönler birarada
Android koşu sistemli Philips TV’ler, Google Play’in önemli yelpazeye yayılan video klip 10 demand (online hareketli resim kullanmak) uygulamaları ve Spotify üzerinden şarkılar ve Cloud TV üzerinden yüzlerce dijital TV kanalının da aralarında bulunduğu Philips Smart TV imkanlarını birleştirerek daha iyi bir fikir bir TV deneyimi sağlıyor. Google Chrome tarayıcı ™ sayesinde son zamanlarda Philips televizyonlarda sesle bakmak gerçekleştirmek da başarılabilir

Müreffeh çeşitliliğe yaratıcı devasa lig oynama seçeneği
Çok kırılabilir Android koşu sistemi ve acımasız 4 çekirdekli (8100), Ayrıca 6 çekirdekli devam ediyor gücüyle (8800) Philips TV’ler tüketicilere lig oynama konusunda da son zamanlarda bir bilgi sunuyor. Philips Android TV sahipleri, Google Play ileri en basitinden en zirve düzey oyunlara {kadar} önemli bir yelpazeye sprey oyunlardan yararlanabiliyor. Başarılabilir olan en konforlu lig oynama deneyimini teklif üzere, oyunlar dolma kalem ve imleç ya da farklı bir yönetmek cihazı üzerinden oynanabiliyor.
Prim güvenilirlik ve itibar kalitesi
Philips 8000 serisi birinci sınıf görüntü kalitesi sunuyor. 800 Hz Perfect Motion Rate ve Süper Uzlaşma anlaşması (8100veya 1000 Hz Perfect Motion Rate Ultra ve Ultra Uzlaşma anlaşması (8800) etkileyici yer değiştirme netliği sağlıyor. Bunlar aynı anda ekranların şaşırtıcı kontrastını daha da büyümek üzere yatak odası içi ortamdaki ışığa ilişkili olarak LED arkadan aydınlatmayı canlı olarak uyumluluk sağlayan algılama birimi tabanlı Micro Dimming Pro teknolojisine de yaratıcı. Kim ilerleme, felsefi siyahlar ve fantastik beyazlarla heyecan verici bir karşılaştır sunuyor.
İlk Android tabanlı Ultra HD TV’ler
8800 serisi Android’i Ultra HD 4K TV dünyasına getiriyor. Kim Ayarlamak, herhangi içeriğin önemli netlik ve tarif aracılığıyla 4K Ultra HD çözünürlükle görüntülenmesini teklif üzere Ultra Uzlaşma anlaşması’e yaratıcı ve Full HD televizyonlara bağlı olarak 4 katman daha kaliteli görüntü sağlıyor.
Organizasyon oynama modlu 4 taraflı Ambilight
Philips 8000 serisinde, artırılmış lig oynama yeteneklerini daha da iyileştirmek için son zamanlarda karıştırmak Ambilight lig oynama moduna yaratıcı 4 taraflı Ambilight da bulunuyor. Kim, Ambilight’ın derhal yer değiştirme eden aktivite ve sağlık ve zindelik aktivite sahnelerini hızlıca bağlı kalarak ederek kaçınılmaz olarak sarmalayıcı bir lig oynama deneyimi sunmasına imkan veriyor.
Bilge araçlar aracılığıyla usta bulmak karşılık
Philips TV’ler, Apple iOS’i destekleyen araçlar aracılığıyla sorunsuz bağlanabilirliği korurken Android aracılığıyla satış elemanı iyi bir fikir telefon ve tabletlere daha da yakınlaşıyor. Önemli bulmak meydan okuma ve gözden geçirmek seçeneklerinin ve, cep telefonu araçlar aracılığıyla TV orta kablosuz aktarılmasına imkan teklif üzere Philips TV Remote uygulaması, Wi-Fi Miracast™ ve SimplyShare’i de destekliyor. MultiRoom yönetim, içeriğin evin her türlü bir yerindeki an bir TV’ye aktarılmasına imkan veriyor.”

 

Philips TV

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android İşletim Sistemli Philips TV’lerle Süper Hızlı ve Akıcı TV Deneyimi – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply