Android KitKat 4.4, ZTE Kis 3 ile Avrupa’da – Hardware Plus

Android KitKat 4.4, ZTE Kis 3 ile Avrupa’da – Hardware Plus

ZTE, en son zamanlarda yanı sıra Android KitKat 4.4’e yaratıcı ZTE Kis 3’ü, olağanüstü bilge telefon deneyimi sunmak için Uluslararası ülkelerinde satışa sundu. En sonuçlandırmak gölge seçeneklerini bilge telefonlarına verimli yansıtan ZTE, son zamanlarda telefon serisinin lansmanını karanlık mavisi ile yaptı. Sorun ile sinir sıkmak bültenini aşağıdan okuyabilirsiniz.

 

“Android KitKat 4.4, ZTE Kis 3 İle Avrupa’da

Bilge telefon olarak en mükemmel performansı sunmak için tasarlanan ZTE Kis 3, 1.2GHz Dual Core işlemci çipi yanı sıra 512 MB RAM ile bilge telefon uygulamalarının yanı sıra bir dizi işlemlerin kolayca gerçekleştirilmesini sağlıyor. Kis 3’ün büyük yanı sıra göz kamaştırıcı 4 inçlik ekranı ile haberlere bkz, video kaydı parça yanı sıra fotoğraflara bakış gezdirmek gerçekten hızlı yanı sıra komik. 10.7mm inceliğinde yanı sıra bakış müşteri karanlık mavisi rengi ile tanıtılan ZTE Kis 3’ün türünün tek örneği gölge seçenekleri de önümüzdeki günlerde sunulacak.

ZTE Uluslararası Operasyonlarından {Sorumlu} Yöneticisi AO Wen, Kis serisinin bilge telefon kullanıcıları orta popülerliğini kanıtladığını söyledi yanı sıra Kis 3’ün Anroid KitKat 4.4, Dual-Core işlemci çipi yanı sıra canlı bilge telefon trendi iyilik özellikleriyle Kis serisini bir yükseklik seviyeye taşıdığını belirtti. Wen, Kis 3’ü Uluslararası’nın sayısız ülkesinde tanıtmaktan kapsamlı etkilemek duymakla beraber, bilge telefon teknolojisini herhangi bir birey vasıtasıyla ulaşılabilir kılmaya oyalanmak edeceklerini sözlerine ekledi.

3 megapiksel elektronik kamera yanı sıra 4 GB hafızaya yaratıcı Kis 3, adım halindeyken resim çekimini kolaylaştırıyor. Kis 3, mevcut tesis yerleşim bölgesi bütün çeşitli diğer içerikleri de 3G, Wi-Fi yanı sıra Bluetooth karşılık mekanik sayesinde yaratıldı posta, kültürel ağlar, e-mail yanı sıra uygulamalar üzerinden kolayca paylaşım olanağı tanıyor. Kis 3 aynı anda, geleneksel GPS özelliğiyle mapping yanı sıra navigasyon teknolojilerine kolayca taşıma sağlıyor.”

ZTE Kis 3:
-İşletim sistemi: Android 4.4
-Muazzamlık yanı sıra vücut ağırlığı: 126×64.7×10.7mm
-Gözünde canlandırmak: 4.0”WVGA (480×800 Piksel)
-Elektronik kamera: 3 megapiksel
-Dünya çapında Ağ: GSM 900/1800/1900 MHz | WCDMA 900/2100 MHz
-Elektrik pili: 1400 mAh
-İşlemci: 1.2 GHz Dual Core işlemci çipi
-An: 512MB LPDDR2/3 + 4GB eMMC | MicroSD (32GB’a {kadar})
-Çeşitli diğer özellikler: GPS ile AGPS, WiFi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, DualSIM

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android KitKat 4.4, ZTE Kis 3 ile Avrupa’da – Hardware Plus

Rehber: (*3*)

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply