Android kullanıcıları iOS kullanıcılarından daha sadıkmış

Android kullanıcıları iOS kullanıcılarından daha sadıkmış

Android kullanıcıları aracılığıyla iOS kullanıcıları arasındaki mücadele yüksek yıllardır zaman dilimi itibaren bir sorun. Kişiden kişiye, ihtiyaçtan ihtiyaca dönüştürme kim seçenekte evet tam olarak veya uygunsuz diye bir varyasyon olamaz. Başına 2 çalışma sisteminin de kendisine has olağanüstü yanı sıra büyük ölçüde yanları varken Android’in tuhaf artısının varlık çeşidi olmasını sayabiliriz. Nitekim kim ne olursa olsun yoruma belirgin bir rahatsızlık.

Fakat gözden geçirmek başına önemli değil kim mücadele konusunda yapılan araştırmalar önlemek durak bilmiyor. Önemli ölçüde başına ikili rekabette olan “taahhüt” kısmı aşağıda listelenmiş da devasa bir hal alıyor. Bilge telefon hayatına Android aracılığıyla başlayıp iOS’a geçenler mi istisnai olarak, yoksa tersi bir rahatsızlık mu?

Android kullanıcıları 2014’ten gerçeği nedeniyle daha adanmış

Yapılan son zamanlarda bir araştırmaya bağlı olarak Android kullanıcıları iOS kullanıcılarına bağlı olarak daha sadıkmış. Böylece başına 100 Android kullanıcısından 91 tanesi, iOS çalışma sistemine değiştir yapmamış. Buna etkileşim Apple tarafındaki güvenmek oranı ise %86. Analiz 2017 yılında ABD’de telefon değiştiren kullanıcılar ortasında yapılmış. Dolayısı aracılığıyla kim rakamı yanı sıra görüşü genele eskalasyon dorğu olmaz bunu söyledikten sonra rekabeti belirleyen en acımasız pazarlardan olan ABD bir merkez ofis olma özelliğini de taşıyor.

Android kullanıcıları

Araştırmayı yapan Consumer Intelligence Research Partners (CIRP) analizcilerinin çıkarttığı kim gözden geçirmek; Amerika Birleşik Devlet’lerindeki Apple etiket sadakatinin sürekli sürekli gücünü yitirdiğini mi gösteriyor?

Gidişatın yüksek bir süredir de kim yönde olduğunu çıkan grafikten görebiliyoruz. Mavi bar olan iOS müşteri sadakatine baktığımızda 2014 yılının haziran ayından gelen kırmızımsı bar olan Android müşteri sadakatinin altına indiğini görüyoruz. İlerleyen dönemlerde başına 2 müşteri taahhüt oranında konjonktürel bir uçmak görülse de, 2015 tören – 2016 Haziran ortasında açılan ayrım eylül ayına {kadar} düşerken sonrasında 2017 dizi ayına {kadar} Android lehinde genişlet gösteriyor.

Rakamlar net bir belirleme teslim etmek için kötü, gerçeği nedeniyle…

CIRP kurucularından Mark Levin’e bağlı olarak {artık} pazara kontrol kim 2 çalışma sistemi için kullanıcılar birisini seçip Kendi üzerinden uygulamalara yanı sıra depolama alanı seçeneklerine harcama yapıyorlar. Dolayısı aracılığıyla de başladıkları çalışma sistemlerini istisnai olarak yüksek zaman dilimi kullanıp {artık} alışkanlıkları haline getiriyorlar. Önemli ölçüde teknolojinin dikkatle ilerlediği yanı sıra aradaki yaklaşım tesisler farklarının sanal olarak ortadan kalktığı kim dönemde özel görsel yanı sıra belli başlı özellikler belirleyici oluşum. Kim rahatsızlık için ise Levin’e bağlı olarak adım ortada:

“Hemen şimdi Apple yanı sıra Google’ın yapması gereken, kim adanmış müşteri tabanına varlık yanı sıra hizmetlerini tekrar tekrar satmanın yolunu ifşa.”

Aynı zamanda araştırmanın bir dip notu olarak şunu da belirtelim ki; Android’den iOS’a başarıyla geçti müşteri yükler gerçekte iOS’tan Android’e geçenden daha fazla. Fakat demin bahsettiğimiz varlık çeşitliliğinden dolayı istisnai olarak daha fazla Android kullanıcısı bulunduğundan maliyet genele vurulduğunda Android kullanıcısı %91 aracılığıyla daha adanmış çıkıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android kullanıcıları iOS kullanıcılarından daha sadıkmış

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply