Android Kullanıcıları Uygulamalarda 3 Ayda 325 Milyar Saat Harcamış! – Hardware Plus

Android Kullanıcıları Uygulamalarda 3 Ayda 325 Milyar Saat Harcamış! – Hardware Plus

İnsanlığın merkezine oturan ihtiyatlı telefonların ne denli insanların hayatına girdiği ortaya sonuç. 2017 3. dördüncü raporlarına bağlı olarak 3 ayda Android kullanıcıları toplamda 325 milyar izle dönem sırasında alışkanlık kullanımı sağlamış.

Toparla dönemde başlangıç ​​aşaması plana çıkan yanı sıra birkaç organizasyon geliştiricisi yanı sıra yapımcıların yöneldiği cep telefonu oyunculuğun ne {kadar} muazzam olduğu Q3 raporlarına bağlı olarak ortaya sonuç. Android dünyasında Temmuz-Ekim ayları orta toplamda 325 milyar izle alışkanlık birlikte çalışmak süresi ortaya çıkarken bunun 32 bin uzun yıllar ettiğini de tanık gerekiyor.

Geçmek seneki kim döneme bağlı olarak %40 uzatmak teklif durumunda Android yanı sıra iOS tarafında tamamlandı 26 milyar alışkanlık indirildiği yanı sıra bunun da geçmek seneye bağlı olarak %8 hatta daha fazla olduğu görülüyor.

Toplamda 17 Milyar Para seç alışkanlık içi para yönetimi harcamasının yapıldığı belirtilen raporda Android kullanıcılarının Google Play Store’dan iOS kullanıcılarının App Store’dan yaptığı indirmeden hatta daha fazla indirme rakamına ulaştığı bilgisi de veriliyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Kullanıcıları Uygulamalarda 3 Ayda 325 Milyar Saat Harcamış! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*3*)

Leave a Reply