Android L, Nexus 4’te görüntülendi – Hardware Plus

Android L, Nexus 4’te görüntülendi – Hardware Plus

Android kullanıcılarını şu zamanlarda en istisnai olarak meraklandıran etkinlik Android L’nin varlığı. Taze işleyen sistemi aracılığıyla Google’ın pek istisnai olarak değişir sunacağını şimdiden bildiğimiz kim hastalık için özel denemeler de gelmiyor kesinlikle değil.

Google’ın tedarik Android’li telefonu Nexus 5 için programcı versiyonunu yayınladığı Android L şu anda de bir geçmiş muadili olan Nexus 4’te görüntülendi. Nexus 4 için şirket Android L’nin programcı versiyonunu yayınlamamış dolayısı aracılığıyla elinde ekipman olanlar kim son zamanlarda işleyen sistemini modası geçmiş mevcut deneyememişti.

 

Google-Nexus-4-0 Anrdoid L

code.google.com’da ortaya çıkan kim olayda Google çalışanından alınan e-postalar kim çalışanların Android’in LRW52G kodlu versiyonu aracılığıyla katip Nexus 4 kullandıklarını gösteriyor. Karşılaştırmak gerekirse Nexus 5’teki Android L versiyonunun adı LRW66E idi.

Aynı zamanda Android L’deki L’nin Lollipops mı, Lemon Meringue Pie mı yoksa Lemon Cookies mi olduğu ancak belli kesinlikle değil.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android L, Nexus 4’te görüntülendi – Hardware Plus

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply