Android L’nin açılımı ne olacak? – Hardware Plus

Android L’nin açılımı ne kesinlikle olacak? – Hardware Plus

Google’ın cep telefonu araçlar için hazırladığı koşu sistemi Android başına taze neslinde getireceği yenilikler {kadar} ismi aracılığıyla de uyar çekiyor. Çıkışından beridir keyifli isimlerinden giden kurumsal en sonuçlandırmak yaratılış Android 4.4’ü Nestle aracılığıyla anlaşarak KitKat olarak adlandırdı.

Android L’nin olası isimleri

Hemen şimdi seri geldi 5. yaratılış olan Android L’ye. Kim zamana {kadar} Android L’nin bizlere getireceği yenilikler konusunda pek son derece uzmanlık edinsek de ancak L’nin verimli açılımını öğrenemedik. Daha önce 1.5 aracılığıyla Cupcake ismini banliyö bölgesi Android, 2.0 aracılığıyla Ecclair, 4.3 aracılığıyla JellyBean ve ayrıca 4.4 aracılığıyla Android oldu. Ileri analiz yapıldığında isimlerin alfabetik olarak ilerlediğini de görüyoruz. Dolayısı aracılığıyla L’den başarılı Android M aracılığıyla başlayan bir keyifli kesinlikle olacak.

Fakat M’ye gelene {kadar} Android L’deki L’nin ne olacağına dair pek son derece skandal erişilebilir. Bunlardan ilki Lollipop’tu. Kaldı ki Google 16. yaşını kutlarken de doodle olarak lolipoplu bir pasta sundu bizlere fakat kim iddiaların ardından Android Lion ismi ortaya atıldı, kaldı ki en sonuçlandırmak şarj etmek Android L’nin isminin Lemon Meringue Pie olacağı yönündeydi. Ayrıca Herhangi bir kişi bir zaman çerçevesi kim ismin {artık} belirli olduğu doğru emindi. Bunu söyledikten sonra şu en kısa sürede için ancak net bir kişisel özellik yok. Olası seçenekler ise; Lady Fingers, Lollipop, Lava Cave, Licorice, Lemonade, Lemon Meringue.

Bakalım Android L’nin açılımı ne kesinlikle olacak?

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android L’nin açılımı ne olacak? – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply