Android Lollipop sessiz modları ortadan kaldıracak mı? – Hardware Plus

Android Lollipop sessiz modları ortadan kaldıracak mı? – Hardware Plus

Google’ın son zamanlarda çalışma sistemi Android 5.0 Lollipop’u Herhangi bir kişi merakla hamile. Bu arada şu sıralar Nexus cihazlara yüklenmeye başlayan son zamanlarda çalışma sisteminde etkileyici bir kıtlık ayrım edildi.

Buna bağlı olarak Andorid 5.0 cihazlardaki sessiz ayar ortadan kaldırıyor. Bildiğiniz tercih KitKat çalışma sisteminde telefonun sesini sıfıra getirdiğinizde titreşim moduna giriyor, bunu bir derece daha aşağıya çekerseniz sessiz şekilde giriyordu. Lakin Android 5.0’da sıfıra geldiğinde yine titreşim moduna geçerken bunun daha aşağısında bir faktör bulunmuyormuş.

Android 5.0 (Lollipop)

Android 5.0 kullanan telefonlarda sessiz mod yok olsa da Nexus 9 tablette ancak fonksiyonel olduğu görülmüş lakin başına zamanki şeklinde kesinlikle değil. HTC’nin yaptığı sonuçlandırmak Nexus tableti sesi sıfıra getirdiğinizde titreşim moduna giriyor. Gürültü tuşuna ne zaman daha basarasnız kim keşif bütün bütün başına şeyin sesini kısıyor Lakin alarmlar çalmaya işlem.

Bunun ileride düzeltilecek bir yanlışlık mı yoksa aşağılanmış yapılan bir değiştir mi olduğu konusunda yeterlilik yok. Bunu bunu söyledikten sonra Google’ın son zamanlarda çalışma sistemini kullanıma açtığında öğreneceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Lollipop sessiz modları ortadan kaldıracak mı? – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply