Android M aslında Android 5.2 mi?

Android M aslında Android 5.2 mi?

Google’ın I/O 2015 etkinliğinde tanıttığı taze koşu sistemi Android M hepimizin merakla beklediği bir hayal gücü. En azından Şirketimiz öyle biliyorduk. Kim yılın 3 üncü yanı sıra çeyrek çeyreği ortasında çıkması sözde koşu sistemi çeşitli diğer adı aracılığıyla Android 6 olarak geçiyordu. Bunu göz önünde bulundurarak malum başarıyla geçti sene Android 5 sonuç kim senekinin adı da 6 sahip olmalı kesinlikle değil mi?

Lakin kim konuda technodify sitesinin uyarıcı bir iddiası sahip olmak. Siteye gçre Android M aslında Android 6 kesinlikle değil Android 5.2 Böylece özellikle devasa bir geliştirmek. Nerden mi sonuç kim şarj etmek?

Android M’de “Demo Mode” özelliği elde edilebilir. Kim nitelik bütün bütün ikonları yanı sıra rahatsızlık çubuğundaki bildirimleri kapatıyor. Fakat aşağıda listelenmiş bizim için muazzam olan sektör düzeni saati. Demo Mode açıldığında o sırada izle kaç olursa olsun düzeni saati 5:20’ye değişiyor buradan da Android M’in eşdeğer numarasının 6 kesinlikle değil 5.2 olduğu iddiası ortaya çıkıyor.

Android M

 

Etik olmayan da değiller. Nitekim Google son zamanlarda L’de düzeni saati 5:00, Android 4.4’teise 4:40 yapmıştır.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android M aslında Android 5.2 mi?

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply