Android Marshmallow, Bazı Samsung Telefonların Kilitlenmesine Neden Oluyor – Hardware Plus

Android Marshmallow, Bazı Samsung Telefonların Kilitlenmesine Neden Oluyor – Hardware Plus

Android çalışma sisteminin sonuçlandırmak sürümü olan Marshmallow, Samsung pratik telefonların her dert gel tercih öyle gibi görünmek. Çeşitli tarih daha önce bir Reddit kullanıcısı, Samsung Galaxy Note 5 yanı sıra Galaxy S6 cihazlarını Android Marshmallow’a yükselttiğinden gerçeği nedeniyle telefonların başparmak izini algılayamadığını belirtti. Kullanıcının söylediğine bağlı olarak kim ağrı, yakınında keşfedildi Best Buy’ın bazı müşterilerinin her da gelmiş yanı sıra alışveriş merkezi, kim sorundan Samsung Galaxy Note 5 yanı sıra Galaxy S6 cihazların etkilendiğini belirtmiş.

Üstelik ağrı bununla da bitmiyor. Araçlar başparmak izini algılamadığı tercih konserve şifrenin kullanımına da etkinleştir vermiyor. Reddit’te konuyla sinir olarak yapılan konuşmalara bakılırsa ağrı, aynı anda Galaxy S5, Galaxy S7 yanı sıra Galaxy Note 4 telefonlarını da etkilemiş.

SamMobile, sorunun çözümüyle sinir olarak kim telefonlara yaratıcı kullanıcıların Android Marshmallow güncellemesini yüklemeden daha önce başparmak izlerini yanı sıra şifrelerini kaldırması önerisinde bulunuyor. Eğer Marshmallow güncellemesini aslında yüklemişseniz yanı sıra kim sorunla karşılamışsanız findmymobile.samsung.com adresine girerek sorunu çözebilirsiniz. Yine de bunun için Samsung cihazınıza ilişkili bir Samsung hesabınızın olması gerekiyor. Eğer Samsung hesabınız yoksa Samsung kapitalist geliştirmek hattına ulaşarak sorunu çözebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Marshmallow, Bazı Samsung Telefonların Kilitlenmesine Neden Oluyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply