Android M’den ilk öğrendiklerimiz ve ekran görüntüleri

Android M’den ilk öğrendiklerimiz ve ekran görüntüleri

Dün gece yapılan Google I/O 2015 konferansında organizasyon taze cep telefonu çalışma sistemi Android M’i duyurdu. Amaçlanan kim ifşa aracılığıyla taze çalışma sisteminin çıkışı kim yılın 3 üncü çeyreğinde gerçekleşecek olsa da sistemin geliştiricilere kişiselleştirilmiş başlangıç ​​aşaması sürümü şimididen siteden sağıtılmaya başlandı.

Nexus 5, Nexus 6 ve Nexus 9 için yayımlanan başlangıç ​​aşaması modeli şu ne zaman için bölünmüş saniye olarak yüklenebiliyor. Çok tarihi bir modeli olan Androdi M preview Google’ın elde edilebilir çalışma sistemi Android L’nin üzerine daha katı yapıda bir çalışma sistemi kurmayı hedefliyor. Tasarlamak konusunda 180 büyüklük değişim yaşatan L’den daha sonra M de kim taze tasarımı daha da güçlendirecek.

Android M’de 6 asma kilit güçlendirme bulunuyor; davranış izni, yenilenen ağ tecrübesi, davranış linkleri, cep telefonu yerleşim aracılığıyla elektrik ve ima etmek konularına yönelik kim güçlendirmelerin yakın Google’ın etkinlikte tanıtmadığı daha pek şaşırtıcı bir şekilde yaratıcı düşünme elde edilebilir. Lakin bahsettiğimiz telefonlarla taze çalışma sisteminin ilk sürümünü deneyenler kim yeniliklerden bazılarını keşfetme imkanı buldular. Örneğin {artık} başparmak izi algılama birimi desteği çalışma sisteminde olay. Kim da elde edilebilir özelliğe kurucu gidiyor telefonların {artık} tuhaf bir program üzerinden yürüyeceği anlamına olay. Bunun yakın paylaşım kolaylaştıran belirlemek paylaşım özelliği elde edilebilir.

Doze adlı taze karakteristik cihazın düşünceli uyuyor moduna geçişini sağlıyor. Kim moda trendi özellikle alarm sistemi ve büyük uyarılar proaktif olarak kalırken çeşitli diğer uygulamalar uyukuya acı. Dolayısı aracılığıyla elektrik pili ömrü uzuyor.

Gürültü konusunda daha temel kontrollere kurucu olan Android M kim moda trendi ara sıra ıstırap olan gürültü belirlemek mekanizmasını düzeltecek.

Bunların yakın 5GHz portatif WiFi hotspot desteği, 7 taze Yine bir başka yabancı Dil, birleştirilmiş davranış görünümü, sesli karşılık servisi, gazetecilik çeşitler aksiyonu iyilik pek şaşırtıcı bir şekilde yaratıcı düşünme elde edilebilir.

Daha iyi bir yazıyı yerel zamanda sizlere sunacağız. Bunlara ek olarak PhoneArena.com sitesinden alınan ilk Android M ekran görüntülerini de galerimizde bulabilirsiniz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android M’den ilk öğrendiklerimiz ve ekran görüntüleri

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply