Android N’in İsmi Belli Oldu! – Hardware Plus

Android N’in İsmi Belli Oldu! – Hardware Plus

Android koşu sisteminin taze sürümü olan Android N’in ismi, Google’ın genel olarak merkezinde düzenlediği bir tanıtımla duyuruldu.

Bildiğiniz iyilik Google, Android koşu sisteminin taze sürümünün ismi için Anroid’in ağ sitesinde herkese belirgin bir çalışma düzenlemiş yanı sıra kim çalışma üzerinden Android N için etiket önerilerini almıştı.

Google’ın yapılan kim etiket önerilerini ne {kadar} dikkate alınması gereken nokta aldığı bilinmez, ama son olarak dün gece, Android N’in ismi Google vasıtasıyla açıklandı. Başına taze Android sürümüne bir keyifli ismi vermeyi bir uygulama haline getiren Google, taze sürümüne de Android Nougat ismini verdi. Nougat’ın Türkçe’de koz helvası beklemek olduğunu da belirtelim.

Google; California, Mountain View’deki genel olarak merkezinde gerçekleştirdiği yanı sıra Android’in taze sürümünün ismini açıkladığı dünkü tanıtımında, bir Android Nougat heykeline de tesis verdi. Bununla birbirleriyle Android Nougat’ın stil numarası da beklenildiği üzere 7.0 olarak açıklandı.

Aynı şekilde Android’in temsilci Youtube hesabından, Android Nougat isminin tam olarak nasıl belirlendiğine dair neşeli bir çevrimiçi video da yayınlandı.

https://www.youtube.com/watch?v=8xn9iq3lG_w

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android N’in İsmi Belli Oldu! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply