Android N’in İsmi Ne Olsun? – Hardware Plus

Android N’in İsmi Ne Olsun? – Hardware Plus

Google, başına son zamanlarda Android sürümüne bir keyifli ismi veriyor. Android çalışma sisteminin sürümlerine bugüne {kadar} Froyo, Gingerbread, Ice Cream Sandwich, Jelly Bean, Kitkat, Lollipop ve ayrıca Marsmallow iyilik isimler verildi. Şu anda ise Android 7.0 sürümüne ne Başlık verileceği harika konusu. Şimdilik son zamanlarda sürümün isminin N aracılığıyla başlayacağını biliyoruz. Google da son zamanlarda Android sürümünün ismini karar konusunda bir çalışma başlatarak Android severlerin önerilerini almaya başladı. Siz de buradaki linke tıklayarak endişeli sayfaya ulaşabilir ve ayrıca N aracılığıyla başlayan keyifli ismi önerinizi yapabilirsiniz. 8 Haziran tarihine {kadar} Başlık önerisi yapılabiliyor.

Bununla hep birlikte geçtiğimiz günlerde İnci Sözlük, son zamanlarda Android sürümünün ismini konusunda bir trol çaba başlattı. Kim çaba kapsamında İnci Sözlük’ün son zamanlarda Android sürümünün ismi konusundaki önerisi ise Android Namık. Tabii Namık bir keyifli ismi olmadığı için İnci Sözlük’te Namık’ın bir keyifli ismi olduğuyla endişeli entry’ler açılmaya başlandı.

Gönül ister ki, son zamanlarda Android sürümünün ismi Türkçe olsun, ama Google’ın kim konuda İngilizce olmayan bir Başlık seçmesi pek başarılabilir görünmüyor. Ancak 8 Haziran’a {kadar} Başlık önerileri yapmaya oyalanmak!

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android N’in İsmi Ne Olsun? – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply