Android Nougat İşletim Sistemine Sahip En Küçük Telefon Jelly

Android Nougat İşletim Sistemine Sahip En Küçük Telefon Jelly

Dünyanın kullanılabilir en minik ihtiyatlı telefonlarından bir kişi olmaya başvuru sahibi Jelly, Kickstarter’da yanı sıra çıktığında Android Nougat işleyen sistemi aracılığıyla servet.

Birçok 6 inç yanı sıra üzerin telefon Android Nougat sürümünü almamış olmasına bile Jelly 2.45 inçlik boyutuyla 1999 yılında çıkmış Nokia 8210’un kentsel yanı sıra ihtiyatlı versiyonu tercih. Jelly’nin şimdilik Bir çift benzersiz versiyonu sahip olmak. Başlangıç ​​ modelinde 1 GB RAM, 8 GB depolamak alanı bulunuyor. Pro modelinde ise 2 GB RAM yanı sıra 16 GB depolamak alanı kolay erişilebilir.

Başına Bir çift modelde de 1.1 GHz Cortex A53 işlemci çipi, 240 x 432 çözünürlükte göster yanı sıra 950 mAh batarya bulunuyor. Jelly’i geliştiren Unihertz firması 950 mAh bataryanın 3 günlük kayıt bir birlikte çalışmak ömrü sunacağını belirtiyor. Kim gerçekten kapsamlı bir suçlama.

Dünyanın en minik 4G ihtiyatlı telefonunda Bir çift adet SIM hafıza kartı slotu, 32 GB’a {kadar} microSD desteği, 2 yanı sıra 8 megapiksel aslında olmak üzere Bir çift kamerası, GPS yanı sıra Bluetooth dinamikler bulunuyor. Ekipman Ağustos ayında satışa çıkacak. Başlangıç ​​ tasarım 109$, Pro tasarım ise 125$ gidiyor. Telefonun Kickstarter kampanyası 57 dakikada 30.000$ vermek toplamayı başardı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Nougat İşletim Sistemine Sahip En Küçük Telefon Jelly

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply