Android Nougat’ın Son Geliştirici Ön İzleme Sürümü Yayınlandı – Hardware Plus

Android Nougat’ın Son Geliştirici Ön İzleme Sürümü Yayınlandı – Hardware Plus

Android Nougat’ın programcı yüz yönetim sürümünün sonuçlandırmak versiyonu, birkaç hatayı düzeltmesinin yakın çalışma sisteminin açıkça sürümünde merkez alacak API’ları da kullanıma sundu.

Android 7.0 Böylece geçtiğimiz günlerde belirtildi ismiyle Android Nougat’ın taze programcı yüz yönetim sürümü kullanıma sunuldu. Aynı anda Android Nougat’ın kim taze yüz yönetim sürümü, sonuçlandırmak yüz yönetim sürümü olma özelliği taşıyor. Böylece Android Nougat’ın nihai sürümü yayınlanmadan daha önce, Yine bir başka bir yüz yönetim sürümü daha yayınlanmayacak.

[linker url=”https://hwp.com.tr/android-nin-ismi-belli-oldu-69114″]

 

Kim programcı yüz yönetim sürümüyle birbirleriyle, çalışma sistemindeki birkaç yanlışlık halledilir. Bunlara ek olarak Android Nougat’ın nihai sürümünde merkez alacak olan API’lar da kim sürümle birbirleriyle yayınlandı.

Android Beta” programına arka plan olan kullanıcılar, kim taze sürümle gergin olarak geliştirmek bildirimi alıyorlar yanı sıra kim güncellemeyi yükleyerek Android Nougat’ın sonuçlandırmak programcı yüz yönetim sürümünü kullanabiliyorlar.

Android Beta programına arka plan aslında olmak için android.com/beta adresini randevu edebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Nougat’ın Son Geliştirici Ön İzleme Sürümü Yayınlandı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply