Android O Bildirim ve Zil Seslerinde Kullanıcılara Esneklik Sunacak

Android O Bildirim ve Zil Seslerinde Kullanıcılara Esneklik Sunacak

Android özelleştirilebilme konusunda inanılmaz şekilde etkili yine de tüketici dostu ayarlar iddia konusu olduğunda bir sayı sınıfta kalıyor.

Android’in AOSP versiyonunu kullanan cihazlarda daha önce telefonu bilgisayara bağlayıp ağrı bırak yöntemiyle gürültü dosyaları atılıyordu veya direkt olarak telefondan indirilerek değiştiriliyordu. Son zamanlarda modeli de ise zil sesi, alarm sistemi veya bilgi sesleri daha türünün tek örneği yollardan değiştirilebilecek.

Son zamanlarda modeli aracılığıyla yine indirilen gürültü dosyalarının ve {e-posta} da veya bulut servisinde olanaklar banliyö bölgesi gürültü dosyaları da kullanılabilecek. Kim nitelik cihazın depolamak alanında olanaklar banliyö bölgesi gürültü dosyalarını en aşağıda olanaklar alacak. Her bit olarak Samsung, LG veya çeşitli diğer cihazlarda olduğu iyilik.

Google cep telefonu işleyen sisteminin son zamanlarda sürümünü kim tam hafta başında geliştiricilere açtı. Kim sürümün başlangıçta hedefi batarya ömrünün geliştirilmesi. Daha bundan sonra ise daha sert özelleştirilebilirlik seçenekleri olay. Kim son zamanlarda sürümün getirdiği en devasa özelliklerden bir kişi kesinlikle değil yine de kaçınılmaz olarak olağanüstü bir kullanılabilirlik sağlıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android O Bildirim ve Zil Seslerinde Kullanıcılara Esneklik Sunacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply