Android One ile gelen Nokia 8.1 tanıtıldı – Hardware Plus

Android One ile gelen Nokia 8.1 tanıtıldı – Hardware Plus

Google’ın Android One serisine dâhil olan Nokia’nın son zamanlarda telefonu Nokia 8.1 bu akşam tanıtıldı. Çentikli bir tasarıma yaratıcı telefon Hafif alüminyum çerçeveden oluşuyor.

Yüz kamerası ile dikkatleri üzerine çekecek!

6.18 inçlik 2246 X 1080 piksel çözünürlüğe yaratıcı Nokia 8.1, 18:7.9 en – boy oranına yaratıcı. 500 nit parlaklığa yaratıcı kim göster Full HD+ Puredisplay özelliğini destekliyor. Hepsi birden %86 tercih inanılmaz şekilde uzun göster/fiziksel beden oranına yaratıcı ekipman, gücünü Qualcomm’un Snapdragon 710 yonga setinden alıyor.

Nokia 8.1 4 GB RAM ve ayrıca 64 GB depolama alanı alanı ile gelirken, kim depolama alanı alanı 400 GB’a {kadar} artırılabiliyor. Benzer şekilde cihazın bataryası 3500 mAh depolama alanı alanına yaratıcı. Yüz tarafta 20 MP çözünürlüğe yaratıcı bir elektronik kamera bulunurken, kim elektronik kamera yoğunluk efektinin yakın birde aşama cazibe özelliğini bizlere sunuyor. Cihazın geri tarafında kuruluş banliyö çift kameralar ise yine yoğunluk efektini desteklerken, 13 MP elektronik kamera ile kim özelliği sağlıyor. Cihazın ciddi kamerası 12 MP çözünürlüğünde olurken, hemen odaklama ve ayrıca açıkça manuel yönetmek tercih mekanik destekliyor. Hepsi birden Pro Camera moduyla birbirleriyle sentetik zekâyı daha faydalı bir moda trendi kullanabiliyoruz.

Nokia 8.1, 3500 mAh kapasiteli bataryası ve ayrıca 18W’lık suçlama aleti ile tahmin edilen 30 dakikada %50 suçlama olabiliyor. Hepsi birden son zamanlarda çıkan sayısız hazır kuruluş almayan 3.5 mm jack girişi kim hazır yeri almış durumda. Telefonun dönüşüm fiyatı ise 399 Euro olarak belirlenmiş durumda.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android One ile gelen Nokia 8.1 tanıtıldı – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply