Android One platformunun yeni üyesi General Mobile 5 Plus – Hardware Plus

Android One platformunun yeni üyesi General Mobile 5 Plus – Hardware Plus

Sonuçlandırmak dönemde Google aracılığıyla kurumsal ortaklığına önemli ölçüde Android One sistem kapsamında GM 4G isimli cihazıyla gerçekten ilgi odağı haline itibaren yanı sıra platformun en fazla dönüştürme rakamlarına ulaşan kültürel üreticisi General Mobile, MWC 2016 kapsamında GM 5 Plus isimli cihazını tanıttı. İşte General Mobile 5 Plus’ın bütün detayları…


Geçtiğimiz uzun yıllar Google’ın Android One platformuna kombine olan General Mobile, GM 4G isimli stil aracılığıyla başta ülkemiz aslında olmak üzere bazı ülkelerde satışa sunulmuştu. Platformun en fazla dönüştürme rakamlarına ulaşan General Mobile, başarısını GM 5 Plus aracılığıyla oyalanmak ettirmek istiyor. İlk modeline bağlı olarak daha bulundu donanımı yanı sıra özellikleriyle öne çıkan General Mobile 5 Plus’ın strateji detaylarına yanı sıra fiyatına bir bir bakış atalım.

android_one

General Mobile 5 Plus sunduğu özellikler aracılığıyla F/P oranında zirveye yerleşebilir…

General Mobile 5 Plus, 5,5 inçlik Full HD IPS bir tahta aracılığıyla karşımıza olay. Köşelere düzgün 2,5D kavise olanaklar çünkü cihazda darbelere yanı sıra çizilmelere e karşı Corning Gorilla Glass 4 teknolojisi kullanılıyor. Cihazın geri kısmı GM 4G modeline bağlı olarak daha yakın bir dokuya kurucu olmasıyla birbirleriyle metalik tesisler dizaynına olanaklar verilmesi tüketici deneyimini arttıran unsurlardan. 3 GB planı belleği yanı sıra 32 GB dahili depolama alanı alanıyla birbirleriyle itibaren General Mobile 5 Plus, dileyen kullanıcıların hafızayı arttırabilmesi için 128 GB’a {kadar} SD gelirlert desteğini barındırıyor.

5plus

İşlemci tarafında ise Qualcomm’un Snapdragon 617 yongası istiyorum edilmiş. 1,5 GHz hızında katip 8 çekirdekli Cortex-A53 mimarisine kurucu olan Snapdragon 617, 615’e gerçekten benzese de sayısız noktada yenilikler sunuyor. En kapsamlı yeniliği ise kaçınılmaz olarak modem tarafında. Cat 7 özelliğine kurucu X8 LTE modemi sayesinde 300 Mbps indirme yanı sıra 100 Mbps seviyelerine {kadar} yükleme olanağı tanıyor. Benzer şekilde Snapdragon 617, Qualcomm’un QuickCharge 3,0 desteğini de barındırıyor.

gm-5-plus

 

General Mobile 5 Plus, gücünü 3100 mAH’lik bir pilden alıyor. Yeni yaratılış modellerde görmeye başladığımız USB Type-C portu kim cihazda da olanaklar verilmiş olması gerçekten devasa bir netleştirmek olarak göze çarpıyor. Zira Qualcomm’un QuickCharge özelliği USB Type-C aracılığıyla aynı şekilde bir önemi kazanıyor. 3100 mAH’lik elektrik pili anında suçlama desteği aracılığıyla istisnai olarak kısa süreli bir sürede dolacağını söylemeliyiz. İşletim sistemi tarafında ise Android’in halihazırda en bulundu sürümü olan Android 6.0.1 Marshmallow sürümü aracılığıyla olay. Tipik Android arayüzünü kullanan cihazın elektrik pili performansının da gerçekten gerçekten iyi (PL) olacağını düşünmekteyiz.

Elektronik kamera kısmına servet olursak önde yanı sıra arkada 13 MP’lik kameralar bulunuyor. Arka uç elektronik kamera çift tonlu led anlık, yüz elektronik kamera ise garip led anlık aracılığıyla destekleniyor. Başlangıç ​​aşaması kameranın önemli açılı yanı sıra anlık desteğini bulundurması selfie tutkunları için istiyorum kısmında cezbeden unsurlardan bir birey gidiyor tercih gözüküyor. Arka uç elektronik kamera dışa düzgün küçük bir çıkıntı oluştursa da OIS desteği kim cihazda bulunmuyor.

Gelelim kim cihazın bir göz atın tarihine yanı sıra fiyatına. Lansmandan ödünç almak edilen bilgilere bağlı olarak  General Mobile 5 Plus’ın tören sonu tercih ülkemizde satışa sunulması planlanıyor. Fiyatının ise 999 TL olması bekleniyor. Tabi kim fiyatın 100-200 TL tercih oynaması da ihtimaller ile çevrili olduğunu belirtelim. İlerleyen günlerde üreticisi elimize ulaştığında tamamlayınız incelemelerimizi sitemizde bulabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android One platformunun yeni üyesi General Mobile 5 Plus – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: (*5*)

Leave a Reply