Android One Programı Türkiye’de

Android One Programı Türkiye’de

Google, mantıklı telefon deneyimini herhangi bir birey için ulaşılabilir kılmak amacıyla başlattığı Android One programını Uluslararası’da başlangıçta kez Türkiye’de aktif geçiriyor. Yazılım programı kapsamında başına aşaması Google onayıyla General Mobile vasıtasıyla tasarlanan başlangıçta Android One telefon olan ‘General Mobile 4G’, 15 kolayca’tan gelen satışa sunulacak.

Android One programının tanıtımı için İstanbul’da gerçekleştirilen sıkmak toplantısına Google Android One Ticari mal Grubu Devlet Başkanı Değiştirme Caesar Sengupta da katıldı ve ayrıca bir konuşmak yaptı. Cep telefonu ağ alanında yaşanan gelişmeleri dönüşüm olarak niteleyen Sengupta, kim devrimde Android platformunun devasa bir yükümlülük oynadığını söyledi. “Günümüzde pratik olarak ‘son derece kişisel bilgisayar’ özelliklerine yaratıcı mantıklı cihazları cebimizde taşıyoruz. Kim vay verici. Dünyada tahmin edilen 1,75 milyar tüketici mantıklı telefon kullanıyor, yine de daha gidilecek yolumuz sahip olmak. Geliştirilen cep telefonu alışkanlık ve ayrıca servislerin sağladığı fırsatlardan ancak herhangi bir birey yararlanamıyor’ dedi.

İnternetin, ekonominin başına segmenti için bir “geliştirme motoru” işlevi üstlendiğine de tavsiye çeken Sengupta, mantıklı telefonların önemli ölçüde kuruluş olan ülkeler için devasa varyasyon yarattığını belirtti ve ayrıca şunları söyledi: “İnovasyon ve ayrıca yaratıcılığı destekleyen Google, kurumsal ortakları aracılığıyla birbirleriyle Android ekosisteminin büyümesi ve ayrıca kullanıcıların özel ek pratik servislerden faydalanması için çalışmalarına peşini bırakmamak, sürdürmek. Tonit dünyada satışa sunulan başına 10 telefondan 8’i Android işleyen sistemine yaratıcı.’’

“Günümüzde 3 milyar tüketici internete erişiyor. Kim büyümenin itici gücü ise, mantıklı telefonlar. Ihtiyatlı telefonların pazardaki payının ödeme 40’ın ileri olduğu Tavuk, kim alanda devasa bir potansiyele yaratıcı. 2017’de mantıklı telefonların pazar yeri payının ödeme 70 olması bekleniyor.”

Herhangi bir birey için uzun performanslı mantıklı telefon deneyimi: Android One
Android One eğitim kursu kapsamında önde itibaren ekipman ve ayrıca telefon üreticileri aracılığıyla koordinat yapan Google bu nedenle uzun ödül, etkinlik ve ayrıca gerçekçi mantıklı telefon seçeneklerinin tüketicilere sunulmasına geliştirmek kılıf. Android One eğitim kursu kapsamında üretilen telefonlar, kullanıcıya Android işleyen sisteminin en bulundu versiyonu aracılığıyla, en taze nitelik, alışkanlık ve ayrıca güncellemelerin rahatlıkla yüklenebileceği bir moda trendi sunuluyor. Android One eğitim kursu kapsamında geliştirilen telefonlar hemen işlemci çipi, prim kaliteli önemli gözünde canlandırmak, uzun çözünürlüklü yüz ve ayrıca arka uç kameralar seç güçlendirilmiş özelliklere yaratıcı.

Android One eğitim kursu kapsamında, başına aşamada Google onayıyla General Mobile vasıtasıyla tasarlanan ‘General Mobile 4G’ mantıklı __General Mobile__Android Onetelefonlar internete uzun hızda bağlanma, uygulamaların ve ayrıca videoların gereksinim duyduğu önemli bellek kapasitesi ve ayrıca kim kapasitenin Micro SD hafıza kartı aracılığıyla artırılabilmesi seç özelliklerle kullanıcıya sunuluyor.

Türkiye’de’ki başlangıçta Android One Telefon ‘General Mobile 4G’
Google Android One programının Tavuk’deki kurumsal ortağı olan General Mobile vasıtasıyla üretilen General Mobile 4G, Türkiye’de başlangıçta kez Android’in en bulundu versiyonu Lollipop 5.1.1. aracılığıyla olay. Gelişmiş ve ayrıca yalın tasarımı, 5 inç ekranı aracılığıyla kullanıcılara Android avantajlarını en uzun performansla sunmak üzere tasarlanan General Mobile 4G, 15 kolayca 2015’ten gelen 699 TL’lik maliyet etiketi aracılığıyla satışa sunulacak.

General Mobile ve ayrıca Telpa Izleme Kurulu Başkanı Sebahattin Yaman, Google aracılığıyla yaptıkları taktik ortaklığın başlangıçta ürünü olarak General Mobile 4G’yi lanse etmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi.
Yaman; ‘’Android One eğitim kursu çerçevesinde gerçekleştirdiğimiz işbirliğinin markamızın Tavuk’den dünyaya açılma hedefinde büyük bir yer değiştirme olduğuna inanıyoruz” dedi.

General Mobile Her şey hesaba katılırsa Müdürü Muzaffer Gölcü, Google mühendislerinin de General Mobile 4G’nin hızını, performansını ve ayrıca kalitesini onayladığını belirtti. General Mobile vasıtasıyla tasarlanan General Mobile 4G’ aracılığıyla endişeli bilgiler veren Gölcü, “Google Android işleyen sisteminin en bulundu versiyonu Lollipop 5.1.1.’i başlangıçta kez General Mobile 4G aracılığıyla Türkiye’de kullanıcılara sunacağız. Bir şaşırtıcı bir şekilde deneyimi ve ayrıca yeniliği beraberinde getiren Android Lollipop 5.1.1 General Mobile 4G kullanıcılarının en büyük ayrıcalıklarından bir kişi gidiyor” dedi.
Muzaffer Gölcü; “Üreticisi, 150 Mbps 4G-LTE hızında interneti, 13 MP ciddi elektronik kamera ve ayrıca 5MP Selfie kamerası, 5” HD IPS acı Gorilla Glass 4 ekranı, Qualcomm Snapdragon 64 Parçacık şiddetli işlemcisi ve ayrıca 2 kırışık daha detaylı etkinlik sunan 2GB RAM aracılığıyla tüketicilere beklenmedik bir mantıklı telefon deneyimi sunuyor. Bunlara ek olarak 16GB hafızaya yaratıcı General Mobile 4G Micro SD hafıza kartı girişiyle hafızası arttırılabiliyor. 2500 mAh çıkartılabilen pili ve ayrıca Android one platformuyla da 90 dakikaya {kadar} başka kesinlikle istihdam süresi, sağlıyor” diyerek sözlerine sonuçlandırmak verdi.

Android One sistem aracılığıyla endişeli karmaşık bilgiye http://www.android.com/intl/ALL_tr/one/ adresinden ulaşılabiliyor.

Bir bakışta Android One

Android One, Google ve ayrıca önde itibaren ekipman markalarının kurumsal birliğiyle tasarlanan taze bir mantıklı telefon ailesidir…

DONANIM
Android One, General Mobile 4G

● En bulundu Android versiyonu Lollipop 5.1.1.
● 5.0 inç HD (720p) IPS gözünde canlandırmak, inanılmaz videolar için.
● Qualcomm Snapdragon 64 parçacık şiddetli işlemci çipi ve ayrıca son derece etkinlik için 2 GB RAM.
● 16 GB bellek ve ayrıca micro SD card yuvasi aracılığıyla artılabilir an
● LTE – 4G’yi destekleyen başlangıçta Android One cihazı, taze teknolojinin avantajlarını kullanmaya erişilebilir
● 13MP AF elektronik kamera Çift LED bölünmüş saniye desteği ve ayrıca 5MP Selfie elektronik kamera aracılığıyla başına anı yakalayabilme
● Zorlu ve ayrıca çizilmelere acı Gorilla Glass

YAZILIM
Android One, gücünü özellikle donanımındaki güçlendirilmiş bileşenlerden kesinlikle değil, onu en olağanüstü moda trendi istihdam için geliştirilen yazılımdan yerleşim bölgesi bütünsel bir deneyimi ile çalışmak eder:

Düzenli olarak bulundu: En sonuçlandırmak işleyen sistemi sayesinde sık sık bulundu kal ve ayrıca 2 uzun yıllar süresince esasen geliştirmek alır.

Android 5.1 Lollipop: Android’in en sonuçlandırmak sürümüyle çalışarak hemen ve ayrıca akıcı bir bireysel deneyimi için 2 kata varan daha detaylı bir etkinlik sağlar.

Yüksek elektrik pili ömrü: Mevcut yerleşik olarak keşfedildi elektrik pili tasarrufu ayar elektrik pili ömrünü 90 dakikaya {kadar} artırır.

Hemen istatistik tasarrufu: Sıkı 2 varil hareketiyle istatistik kullanımı kapatılıp açılabilir.

Ihtiyatlı bildirimler: Bildirimlerinizin yönetimi siz de! Büyük bildirimleri an alacağınıza siz çözmek verin.

Material Design: Android’in taze tasarımı ekranın başına köşesini kullanan çok renkli, sezgisel ve ayrıca takılmadan akan grafikler sunar.

Hemen başlatma: Uygulamaları derhal başlatmayı ve ayrıca birbirleri orta derhal değiştirmek yapabilmeyi garantilemek için Google’daki uzmanlar vasıtasıyla eleme süreci edildi.

En gerçekten iyi (PL) yerleşik Google mekanik: Ileri yüklü Google Bakmak, YouTube, Gmail ve ayrıca daha fazlası…

Dünyanın en devasa alışkanlık mağazası Google Play: Google Play Store’da merkez yerleşim bölgesi 1,3 bin alışkanlık arasından istediğinizi seçin ve ayrıca taze sürümleri kurtulmak çıkmaz güncelleyin.

Gözetim: Lollipop, Android’in en uygun şekilde sürümüdür.

{Otomatik} yedekleme: Kim telefondaki her küçük şey Google’da esasen yedeklenir. Uygulamalarınız, ayarlarınız Ayrıca çektiğiniz fotoğraflar rağmen. Öyle ki, Google Fotoğraflar uygulaması aracılığıyla sonsuz sayıda fotoğrafı özellikle size ısmarlama olarak saklayıp, dilediklerinizi istediğiniz yaş paylaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android One Programı Türkiye’de

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply