Android One’da microSD yoksa fotoğraf çekmek de yok! – Hardware Plus

Android One’da microSD yoksa fotoğraf çekmek de yok! – Hardware Plus

Google bu akşam düzenlediği bir toplantı aracılığıyla Android One cihazlarını yasal olarak çıkarttı. Android One aracılığıyla firmanın amacı iyi bir fikir telefon üreticilerine aşağı maliyetli ve ayrıca dolayısı aracılığıyla aşağı fiyatlı ürünler üretmesi için değerli aslında olmak. Evet kim bir yerden verirken bir yerden topla anlamına olay. Aldığı yerde içsel olarak prosedür özellikler etkinlik. Şu en kısa sürede için etkinlikte 3 sürüm tanıtıldı. Spice, Karbonn ve ayrıca Micromax markalarının telefonları olan kim üçlünün içerisinde özel 4GB depolamak alanı kolay erişilebilir ve ayrıca bunun özel 2.3GB’lık bölümü bizim kullanımımıza belirgin.

Android One cihazları

Lakin esas heyecan verici olanı ise Spice ve ayrıca Karbonn telefonların içerisinde bir microSD olmadan fotoğraf çekemeyecek olmaları. Yine hafıza kartı olmadan bilgi yükleyemeyecek ya da göstermek görüntüsü alamayacaksınız. Evet buradaki niyet Android kullanıcılarının satmak depolamak alanını telefondaki uygulamalar için etkin bir moda trendi kullanım.

Yine de kim durumun çözümü olarak Micromax ve ayrıca Spice markaları Android One cihazlarının yakın 8GB’lık microSD hafıza kartı vermeyi yetersiz kalmak etmiyorlar. Kim moda trendi kim 2 markanın kullanıcıları belirlemek diledikleri içeriklere ulaşabilecekler.

https://www.youtube.com/watch?v=X7UPR9z3OV8

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android One’da microSD yoksa fotoğraf çekmek de yok! – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply