Android Oreo halen yükselişte! – Hardware Plus classicultimaterock

Android Oreo halen yükselişte! – Hardware Plus classicultimaterock

Google, Android sürümlerinin Ağustos sonu itibariyle birlikte çalışmak istatistiklerini ve ayrıca oranlarını yayınladı.


İlginizi çekebilir : Gartner :  Huawei, Apple’dan fazla telefon sattı


Oreo büyüyor, Nougat ise tamir

Kiralama oranlarını sizlere aktif madde aktif madde aktarırsak

  • Kitkat öncesi sürümlerin hepsinin bütün kullanıma oranı %4,1 . Kim sürümlerin sağa Gingerbread, Ice Cream Sandwich ve ayrıca Jelly Bean bulunmakta.
  • Kitkat sürümünün birlikte çalışmak oranı ise %8,6
  • Lollipop sürümü %19,2 birlikte çalışmak oranı aracılığıyla esasen şaşırtıcı bir şekilde büyük ölçüde bir paya kurucu. Lollipop sürümünün 2014 yılında çıktığını düşünürsek 2014 yılı ve ayrıca öncesine ait sürümlerin tamamlandı pasta payı %31,9 . Böylece anında anında, başına 3 Android kullanıcısından birisi 2014 ya da daha yaşlı senelere ait bir stil kullanmakta.
  • Marshmallow birlikte çalışmak oranı %22,7
  • Nougat ise %30,8 birlikte çalışmak oranına kurucu. Böylece Nougat için 2014 ve ayrıca öncesi sürümlerin tamamlandı birlikte çalışmak oranları aracılığıyla anında anında benzer şekilde olduğunu söylesek  uygunsuz olmaz.
  • Oreo ise kademeli olarak kademeli olarak yükselmekte. Şu bir kez için birlikte çalışmak oranları tahmini %14,6

Oreo sürümü başarıyla geçti aydan bunu göz önünde bulundurarak tahmini %12,1’den %14,6’a {kadar} hızlandırılmış. Bunun oluşunda son zamanlarda satılan ve ayrıca direkt Oreo aracılığıyla itibaren cihazların olduğunu düşünmemiz uygunsuz olmaz. Nougat ise başarıyla geçti aya bağlı olarak anında anında özdeş seviyede. Nougat kişiye özel sağa 7.0’da reddetmek yaşamış ama 7.1 sürümündeki tırmandırmak aracılığıyla durumu dengelemiştir.

İlerleyen aylar için Nougat ve ayrıca çeşitli diğer sürümlerde muhtemelen düşüşler yaşanması beklenirken Oreo ve ayrıca son zamanlarda stil Android P aracılığıyla hep birlikte kim 2 sürümde kademeli olarak yükselişler yaşanacağını söylemek uygunsuz olmaz.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Oreo halen yükselişte! – Hardware Plus classicultimaterock

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply