Android Oreo kullanım oranı sadece %1

Android Oreo kullanım oranı sadece %1

Android Oreo, geçtiğimiz yılın Ağustos ayında bir göz atın yapmış ve ayrıca tutarlı olduğu tercih başlangıçta olarak Google’ın çok kendi telefonlarına sunulmuştu. Kim tarihten sonradan bazı Android One cihazlarıyla birbirleriyle Xperia XZ ve ayrıca Nokia 8 tercih 3 üncü fırsat üreticilerin bazı amiral tekne modelleri de kim güncellemeye kavuşmuştu. Peki geçmek kim sürenin ardından Android ekosisteminde Oreo’nun kullanım oranı kaç dersiniz?

İlginizi çekebilir: Xperia X ve ayrıca X Compact için Oreo sonuç!

Android Oreo kullanım oranı %1’e ulaştı

5 Şubat itibarıyla özetlenen kullanım oranlarına bağlı olarak %28.5 oranıyla Android Nougat ekosistemin en son derece olarak kullanılmak için üretildi sürümü. Android Marshmallow ise %28.1 aracılığıyla anında sırada olanaklar alırken en taze tasarım olan Android Oreo sadece %1‘lik kullanım oranına yaratıcı.

Kim verilerle birbirleriyle daha erken başlangıçta sırada olanaklar banliyö Marshmallow sürümü yerini Nougat‘a bırakmış durumda. Yine de tabii ki en taze sürümün sadece %1’lik orana yaratıcı olması dayanılmaz bir rahatsızlık. Kim on yıl içerisinde çeşitli en uygun ve ayrıca arasında düzey telefona gelmesi planlanan haberler aracılığıyla kim oranın artması bekleniyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Oreo kullanım oranı sadece %1

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply