Android P: Android 9 hakkında bilmeniz gereken her şey

Android P: Android 9 hakkında bilmeniz gereken her şey

Android P hakkında batarya ömrünü uzatmaktan, son zamanlarda hareketlere {kadar} bilmeniz gereken her şeyi sizlere kim yazımızda aktarmaya çalışacağız. Geçmek sene çıkan Oreo sürümünün ardından, 2018 Android P’nin yılı. Google’ın son zamanlarda yazılımı, tahmini stil olarak kullanıcılarına sunması için bir müddet daha yaş gerekir. Bunu söyledikten sonra şu anki beta haliyle rağmen Android 9 şaşırtıcı bir şekilde fazla eyalet veriyor.

İlginizi çekebilir: YouTube, Android uygulamasına varil hareketleri ekliyor

2 Ağustos 2018 – Android P, 20 Ağustos’ta kullanıma sunulacak

Android 9 beta sürümleri her başarıyla geçti zaman hatalarını düzeltiyor olsa da, herkesin gözü tahmini sürümde. Twitter’dan Evan Blass’a bağlı olarak son zamanlarda yazılım programı 20 Ağustos’ta yayınlanacak.

Kim geçmiş, Google’ın son zamanlarda yayınladığı geliştirmek kurs aracılığıyla uyuşuyor. Android P tahmini azami sürümün bizlere 20 Ağustos’ta ulaşacak olması potansiyel olarak.

25 Temmuz 2018 – Google Android P Beta 4’ü resmi olarak yayınladı

“Android P pratik olarak burada listeleniyor!” sloganıyla Google, Yaratıcı Önizleme 5 sürümü olarak tanınan, Android 9 Beta 4’ü yayınladı. Google’a bağlı olarak kim stil, Android 9’un Pixel cihazlara gönderilecek tahmini stil aracılığıyla tamamen aynı stil. Kim açıklamalar da bizlere azami tahmini sürümün şaşırtıcı bir şekilde hızlı tanıtılacağını gösteriyor.

Android P: Resmi olarak Android 9

3 üncü yaratıcı önizlemesinde görüldüğü üzere, Android P, Android 9’karşı korumak. Kim Android P’nin, 8.0 Oreo’dan önemli bir güncelleme olduğunu gösteriyor.

Android çevrimiçi barı mükemmel değişiyor

Android P

Google, Android 3.0 Honeycomb aracılığıyla 2011’de Android’in 3 ikonlu çevrimiçi kulüp sistemini tanıttı ve ayrıca kullanıcılar bunu şaşırtıcı bir şekilde sevdi. Onayla, ciddi gözünde canlandırmak ve ayrıca toparla uygulamalar. Android 9 aracılığıyla 7 uzun yıllar bundan sonra, kim çevrimiçi kulüp, başparmak kısayolları aracılığıyla ortadan kaldırılıyor. Android 9, Google’ın bireysel arayüzünde gezinmek için oluşturduğu kısayollar şu anki haliyle şöyle çalışıyor:

  • Şiddetli ekrana dönmek için: Şiddetli gözünde canlandırmak butonuna dokun
  • Toparla uygulamalar sayfasına erişmek için: Boğa kaydırın
  • Onayla düğmesi özel önemli olduğunda bazı uygulamalarda/menülerde görünür.

Şu anki kısayollar nispeten kafatası karıştırıcı olsa da, Google’ın tahmini sürümde ya da daha müteakip Yaratıcı Önizlemeleri’nde daha basit bir kullanmak sunmasını bekliyoruz. Eğer son zamanlarda itibaren hareketlere alışamadıysanız, düzenli çevrimiçi barı kullanmaya ısrar edebilirsiniz. Bunu söyledikten sonra kim sistemin gelecekte düzenleme koşulacağı aşikar. Kim yeniliğe şimdiden alışmanızda bonus teklifi sahip olmak.

Bireysel arayüzü {artık} daha etrafında ve ayrıca daha çok renkli

Android PAndroid P

Android 9, Oreo sürümüne bağlı olarak köklü tasarımsal değişiklikler sunuyor. Google yüksek yaş bundan sonra aslen defa kim {kadar} köklü değişiklikler getiriyor. Ayarlar uygulamasını açtığınızda her bir ayarın, özel renklerde ikonlar içerdiğini göreceksiniz. Kim öğelere alışmak nispeten yaş alabilir. Ama kaçınılmaz olarak beğeneceğinizi düşünüyoruz. Taze davranış ve ayrıca güncellenmiş animasyonlarıyla Android 9, son zamanlarda Daha önce hiç görmediğiniz iyilik. Oreo akıcı ve ayrıca pürüzsüzdü yine de Android 9 bundan şaşırtıcı bir şekilde daha ötesini vadediyor.

Telefonunuzu çok çok daha az kullanmanıza yarayacak yöntemler (PL) sahip olmak

Google, kim yılki I/O konferansında “sanal başarılı” bölüm insanlara değerli olmakla alakalı şaşırtıcı bir şekilde şey aktardı. Kim aktarılan şeylerin birçok Android 9 aracılığıyla olay.

Yaratıcı Önizleme 2 ya da 3’te yayınlanmamasına bile, Android P’nin müteakip sürümlerinde Android Dashboard adında son zamanlarda bir program tanıtılacak. Android Yönetmek Kapı, Android telefonunuzu tam olarak nasıl kullandığınıza ilişkin raporlar tutacak. Kim raporlarda, en şaşırtıcı bir şekilde hangi uygulamaları kullandığınız, ekranınızı kaç kez açtığınız, kaç kere bilgi aldığınız iyilik veri olanaklar alacak. Bunlara ek olarak raporda her uygulamaya, ne {kadar} yaş harcadığınız bilgisini de bulabileceksiniz.

Google, pilinizi en zirve düzeyde kullanabilmeniz için çalışıyor

Android P

Google’ın Android kullanan araçlar için elektrik pili ömrünü uygulanabilir olduğu zirve mertebeye koymak için son zamanlarda araçlar sonuç. Kim arayışla birbirleriyle Android 9 aracılığıyla Adaptif Elektrik pili yöntem doğuyor.

Adaptif Gözünde canlandırmak Parlaklığı, ekranınızın parlaklığını ortamınıza ve ayrıca kullanımınıza bağlı olarak {otomatik} ayarladığı iyilik, Adaptif Elektrik pili, telefonunuzun kullanmak senaryosu ve ayrıca tipik olarak kullandığınız uygulamalara bağlı olarak arka uç planda {otomatik} eylem ederek elektrik pili ömrünü uzatıyor.

Google Adaptif Elektrik pili’in CPU kullanımını %30’a {kadar} azaltabildiğini ve ayrıca sentetik bilgi sayesinde telefonunuzu kullandığınız süreyi arttıracağını söylüyor. Kim da sentetik zekanın kullanıcılara sunduğu nimetlere Yine bir başka bir enginlik getirmeyi hedefliyor. Önemli ölçüde, gözünde canlandırmak kilitliyken şarjın “su iyilik” azalması sorununun önüne geçileceğini düşünüyoruz.

Rutin kısayolları her yerde

(*9*)

Android Nougat aracılığıyla Google, bizlere aslen kez Rutin Kısayolları adlı yeniliği tanıttı. Kendinden emin öğelere anında erişmek, bazı davranış simgelerine basılı tutarak gerçekleşebiliyor. Android 9 aracılığıyla Google, kim kısayol olayını Yine bir başka bir noktaya taşıyor.

Rutin kısayollarına itibaren yeniliğe bir durum teslim etmek gerekirse, her sabahın erken saatleri Sabah yemeği saatlerinde Youtube’da “classicultimaterock” aratmasını yapıyorsanız, o ipucu size esasen sunulacak.

157 son zamanlarda emoji

Android P

Yaratıcı Önizleme 3’te, Google, konuşmaları göz kamaştırıcı ve ayrıca çok renkli kalır için 157 adet son zamanlarda emoji ekledi.

Bütün listeyi aktaramayacak olsak da, bazı kapsamlı emojiler kızıl saçlı kız arkadaş, son derece kahraman, 3 kalpli yüzleşmek, donut, ıstakoz ve ayrıca lama. Bunlara ek olarak bazı emojilerde de iyileştirmeler elde edilebilir.

Biyometrik Kimlik onayla için son zamanlarda bir tipik

Başparmak izi sensörleri ve ayrıca yüzleşmek itiraz kilidinin telefonlarda ısmarlama bilgilere her zamankinden daha basit erişebilmeleri için Android P Yaratıcı Önizleme 3’te “BiometricPrompt API” adıyla yeni bir tipik olay.

Taze API sayesinde, geliştiriciler {artık} uygulamalarında biyometrik sistemleri kiralama için kişiye özel ile bağlantı kutularını güçlendirmek zorunda kalmıyor ve ayrıca kim program Android 9 aracılığıyla halihazır olay. Kim, günlük kayıt kullanımda varyasyon edeceğiniz bir şey kesinlikle değil, yine de görmekten memnun olacağınız bir hayal gücü.

Bütün minik değişiklikler

Android 9’da servet olan önemli değişikliklere üstüne üstlük, güncellemelerle bizlere ulaşan çok minik değişiklikler de sahip olmak. Bunlardan bazıları şöyle:

  • Yerleşik gözünde canlandırmak görüntüsü düzenleyicisi
  • Metni vurgularken yakınlaştıran eklenti
  • Gürültü kontrolleri ekranın özgürlük zirve köşesinde görülüyor
  • Çok acı verici etmeyin yöntem daha da özelleştirilebilir hale getirildi

Betaya hemen şimdi kaydolabilirsiniz

Android P

Geçmek yılki Oreo beta sürümlerine ayrıca, bir Pixel telefona yaratıcı olan Herhangi bir kişi, son zamanlarda Android 9’un beta sürümüne kaydolabilir.

Bunu söyledikten sonra, Google’ın Pixel cihazları eski erişime kavuşan tuhaf araçlar kesinlikle değil. Google, Android Beta Programını aslen kez Nokia, OnePlus, Sony, Essential Phone, Xiaomi, Vivo ve ayrıca Oppo iyilik Project Treble sayesinde 3 üncü fırsat markalara açıyor.

Temsilci tahmini stil Ağustos ayında piyasaya sürülecek

Android P

Google, Android 9 için toparla sürümün 3 üncü çeyrekte yayınlanacağını ve ayrıca yukarıdaki planlamaya arzu edilen eylem edileceğini söylüyor. Belki hepiniz kim son zamanlarda sürüme kavuşur, bütün yenilikleri bizzat deneyimlersiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android P: Android 9 hakkında bilmeniz gereken her şey

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply