Android P Beta birçok marka için yayınlandı!

Android P Beta birçok marka için yayınlandı!

Android’in 9 numaralı sürümü kesinlikle olacak Android P Beta geçen gün Google I/O 2018 etkinliğinde duyuruldu. Birçok yeniliği beraberinde getiren Android P, önemli ölçüde Google’ın Pixel dışındaki 3 üncü taraf markalara da sunulmasıyla bir başlangıçta yaşanıyor. Google Pixel ve ayrıca Pixel 2 serisi telefonların ve ayrıca Sony Xperia XZ2, Xiaomi Mi Mix 2S, Nokia 7 Plus, Oppo R15 Pro, Vivo X21, OnePlus 6 ve ayrıca Essential PH‑1 telefonlarına da getirilen beta, kim telefonlara yaratıcı dileyen kullanıcılar için değerlendirme edilebilir kesinlikle olacak.

Android P Beta Dinamikler

Android P arayüzünde, Google Yardımcı’da, Gmail’de, Google Manşet’de ve ayrıca  Google Haritalar’da birçok yeniliği de beraberinde getiriyor. Gmail’e eklenen insan yapımı akıl aracılığıyla hemen hemen sizin bir faktör yazmanıza gerekir kalmadan kendi başına {otomatik} yazım tahminleri aracılığıyla mail atabileckek. Benzer şekilde Google Yardımcı’a da birçok taze sesin ve ayrıca Türkçe yabancı Dil desteği de olay.

Detaylı bilgiye bağlı olarak Haziran ayında toparla API eşliğinde taze bir yükseltme alacak Android P, Haziran sonu ve ayrıca Ağustos iyilik bir yükseltme daha alarak yılın 3 üncü çeyreğinde doğru sürümüne kavuşacak. Beta testinde birçok markaya tesis veren Google’ın doğru sürümde de eşdeğer bir geçit istiyorum edip etmeyeceği ise şu ne zaman için tanıdık olmayan.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android P Beta birçok marka için yayınlandı!

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply