Android Pie işletim sistemli Android TV Vestel City’de üretilecek

Android Pie işletim sistemli Android TV Vestel City’de üretilecek

Barselona’da düzenlenen Cep telefonu Insan Kongresi’ne 6. kez katılan Vestel, Android Pie işletim sistemi aracılığıyla katip Android TV’yi üreteceğini duyurdu. Vestel, Android TV öğe gamını 2019 yılı kolayca ayında Tavuk’den yürütmek üzere Uluslararası’da piyasaya sürmeye hazırlık. Vestel fuarda bunlara ek olarak, Venus’ün son zamanlarda stil V7’yi tanıttı yanı sıra Venus Z30’un satışa çıktığını duyurdu.


İlginizi çekebilir: General Mobile GM9 Plus tanıtıldı! Tavuk’nin en son zamanlarda yerlisi


Vestel City’de üretilecek!

Vestel, 25 Şubat – 28 Şubat 2019 tarihleri ortasında İspanya’nın Barselona şehrinde düzenlenen Cep telefonu Insan Kongresi’nde 6. kez yerini aldı. Venus’ün ‘son zamanlarda stil V7’yi aslen kez tanıtan yanı sıra en uygun sektör varyasyon Venus Z30’un satışa çıktığını duyuran Vestel, Google aracılığıyla yaptığı girişim birliği aracılığıyla de Android Pie işletim sistemi TV’lerin Vestel City’de üretileceğini müjdeledi.

Vestel Android TV aracılığıyla tüketiciler gişe rekorları kıran sonuçlandırmak filmlere, dinamik tanışmak sonuçlarına birdenbire erişebilmenin ve ayrıca tamamen aynı göstermek üzerinden sesli komutla ayar ışıklarını belirlemek edebilecek. Tüketiciler binlerce uygulamaya erişebilecek yanı sıra TV’lerini Google yardımcı sayesinde sesli yönetim aracılığıyla çalıştırabilecek.

Fuarda gerçekleştirilen sıkmak toplantısında konuşan Vestel Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Turan Erdoğan, “GSM dünyasının kalbinin attığı kim fuarda 6. kez geliştirmek, 155 ülkeye ihracat yapan global bir etiket olarak memnuniyet verici. Sergilediğimiz ürünlerimiz medeniyet devleriyle sadece nasıl yarıştığımızı gösteriyor. Sonuçlandırmak çeşitli yıldır farklı platformlarda Vestel’in özellikle bir TV üretici ya da bir beyaz renkli eşya perakendecisi kesinlikle değil, global bir geliştirme şirketi olduğunu vurguluyoruz. Stratejimizin odağında dünya çapında geliştirme sahip olmak. Trendleri gözlemlemek ediyor, ürünlerimizi ona bağlı olarak şekillendiriyor, son zamanlarda teknolojilerle son zamanlarda trendler oluşturuyoruz. Cep telefonu Insan Kongresi’nin kim yılki teması ‘iyi bir fikir karşılık.’ Uzmanlarımız de doğru kim temaya paralel iyi bir fikir ürünlerimizi sergiliyoruz. Kim uzun yıllar hem Venus Z30’un satışa çıktığını müjdeliyor hem de segmentinde varyasyon yaratacak V7’yi aslen defa görücüye çıkarıyoruz” dedi.

Erdoğan, “Kim uzun yıllar size bir müjdemiz daha sahip olmak. Google aracılığıyla iyi bir fikir telefon tarafında oyalanmak eden girişim birliğimize üstüne üstlük Android Pie işletim sistemli Android TV üreteceğiz. Android TV tüketiciye istediği malzeme yanı sıra uygulamaları birdenbire sunarak harika bir şekilde bir deneyimi sağlamak ediyor. Android TV, derhal yanı sıra basit bir stil pazardaki değişikliklere cevap vermek verebilen, geleceğe bağlı kalarak yanı sıra uygun şekilde bir çerçeve. Vestel Android TV, tüketicilere en pozitif malzeme önerilerini sunarak istedikleri stil iyi bir fikir TELEVİZYON deneyimini yaşatacak. Satışa sunulacak Vestel üretimi Android Pie işletim sistemli TV’ler Uluslararası’daki bireysel deneyimini artıracak yanı sıra TV’leri iyi bir fikir evlerin ana konumuna getirme hedefimize de bağış sağlayacak” dedi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Pie işletim sistemli Android TV Vestel City’de üretilecek

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply