Android Q karanlık mod ile geliyor – Hardware Plus

Android Q karanlık mod ile geliyor – Hardware Plus

Android kullanıcıları yıllardır bütün bütün arayüzü çevre bir karanlık mod istiyorlardı. Google sonuçta bekleyişin karşılığını verecek.


İlginizi çekebilir: Google Play, 32 parça alışkanlık desteğini kaldıracak


Android kapkaranlık

Android Pie’ın yerine servet Q’nun ancak tarihi aşamalarında olmasına bile karanlık mod ile beraber geleceğine dair bilgiler sızmakta.

Android

Habere bağlı olarak Google Pixel 3 XL’de denenen karanlık mod görüntü ayarlarından açıldığında bütün bütün planı menüleri koyu {gri} geri plana yanı sıra beyaz renkli yazılara kurucu kılıf. Bunların orta ayarlar, dosyalar, gürültü kapı yanı sıra 3 üncü şenlik bildirimler de sahip olmak. Başına ne {kadar} kimi uygulamalarda göze pozitif gelmese de Yine bir başka bir değişiklik ile kim yöntem desteklemeyen uygulamaları da karartmak uygulanabilir.

Google’ın işleyen sistemi ile telefon yapan kimi üreticilerin hali hazırda benzeri mekanik sahip olmak. Mesela Huawei Mate 20 Pro yanı sıra karanlık mod sizin gözünüze hitap etmese parlak pilinizin dostu olduğunu da unutmamak lazım.

Q’ya dair sızan Yine bir başka özelliklerde sahip olmak. Belli başlı izinleri özel hayati uygulamaların çalıştığı zamanlara kısıtlamak bunlardan bir kişi. Örneğin tesis bilgilerini özel haritalar açıkken çalışacak biçimde. Bir diğeri ise masaüstü yöntem, bunun Samsung DeX’i anımsatması uygulanabilir.

Android Q belirttiğimiz üzere daha yayınlanmaktan son derece uzaktan kumanda kim da kim özelliklerin bazılarının yolun sonunu görmeyeceği anlamına gelebilir. Ama karanlık mod insanları özel minnettar edecektir.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Q karanlık mod ile geliyor – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply