Android Q sürümünün ismi Android 10 olabilir – Hardware Plus

Android Q sürümünün ismi Android 10 olabilir – Hardware Plus

(*10*)Android‘in yönetici Google, içine bulunduğumuz zamana {kadar} çıkardığı bütün bütün Android sürümlerine keyifli isimleri vermişti. Bunu söyledikten sonra kim sağlık durumu Android‘in sonuçlandırmak versiyonuyla hep birlikte değişebilir. Zira Google, şu en kısa sürede beta aşamasında olan Android Q sürümü itibariyle kullanıcılara rahatlatmak vermek amacıyla keyifli temalı isimlerden Android 10 isimlendirmesiyle hep birlikte vazgeçebilir.


(*10*)İlginizi çekebilir: Galaxy J3 2017 Android Pie güncellemesi aldı


(*10*)Google, Android Q sürümünün piyasaya çıkacağı ismini bir noktada açıkladı; etiket Quiche, Quinoa ya da Quesadilla olmayacak. Aslına bakacak olursanız da aslında “Q” aracılığıyla başlayan bir keyifli ismi de bulunmuyor. Titan taşıyıcı son zamanlarda sürümün isminin uygun Android 10 olmasına yargı verdi. Bir blogda kuruluş banliyö ifadeye bağlı olarak Google, tüketici kolaylığı açısından isimlendirmede radikal bir değişikliğe kesinlikle olacak. Google açıklamasında “Modeli isimlerinin yıllardır insan toplumundaki sayısız vatandaş vasıtasıyla düzenli olarak anlaşılamadığı doğru desteklemek bildirimler duyduk.” ifadesine kuruluş verdi.
(*10*)Örneğin, L ve ayrıca R çeşitli dilde(Oryantal ve ayrıca Doğu seç) konuşulduğunda düzenli olarak ayırmak edilemez olduğundan, bazı insan için Android Lollipop sürümünün KitKat‘tan hızlı bir şekilde bundan sonra geldiği farkedilebilir kesinlikle değil. Benzer şekilde daha geçmiş bazı Android sürümlerinin adları, dünyanın pozitif bölgelerinde de tanımlanamayan. Yine bir başka bir ifadeyle, isimler yaş yaş komik olsa da, düzenli olarak kullanıcıların kulaklarına hitap etmiyorlar. Taze Android‘in ismi daha normal ve ayrıca kulağa çok çok daha az hitap ediyor yine de Google‘ın da amacına(daha pozitif ve ayrıca sezgisel isimlerle gelmek) çare edecek seç görünür. Yine blog yazılarında Google‘ın, “Kim 10. modeli ve ayrıca 2,5 milyar kesinlikle makine olduğunu düşünüyoruz, kim değişikliği yapmanın açıkça zamanı” ifadelerinde bulunduğu yazıyor.



(*10*)Google, Android sürümlerini adlandırma şeklini değiştirmenin ve, cep telefonu platformunun logosunu da güncelledi. Okumayı ile yardım için yazıları yeşilden siyaha dönüştürdü, Haberler tiplerini değiştirdi. Yeşilin benzersiz tonuna geçirdiği Android robotunu, Yerel alan plandan görünüyor hale getirdi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Q sürümünün ismi Android 10 olabilir – Hardware Plus

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply