Android sistemine yeni Uyku modu geliyor – Hardware Plus

Android sistemine yeni Uyku modu geliyor – Hardware Plus

Android Belirgin Rehber Projesi takımı, kullanılmayan uygulamaların kullandığı alanı azaltacak yeni bir uyuyor modu ileri çalışıyor.


İlginizi çekebilir:


Karakteristik zaten ancak gelişiminin aslen aşamalarında bunu söyledikten sonra Android 12 güncellemesi aracılığıyla gelmesi rağmen uygulanabilir muhtemelen. Android 12 çıkışı için yetkililer bir arka plan ise elimizde yok. Bununla beraber Android 11 Yaratıcı Önizleme versiyonunun 2020 Şubat ayında çıktığını düşünürsek, bekleyiş fazla yüksek sürmeyebilir.

Yeni uyuyor modundan bahsedecek olursak, inanılmaz kullanıcılı bir Android cihazının bir kullanıcısının bir uygulamayı uyuyor moduna alması durumunda; davranış, önbelleğindeki o kişiyle alakalı olan bilgileri temizliyor ve ayrıca üreticisi ileri merkez açıyor. Kim kalite uygulamaya geçirilmiş durumda.

Ama daha etkileyici olan bölüm, cihazın kullanıcılarının tamamının bir uygulamayı uyuyor moduna almasıyla devreye giriyor. Bunu göz önünde bulundurarak çeşitli üreticisi özellikle tuhaf yıldız kuruluma kurucu. Kim kalite doğru aktif geçirilmediğinden dolayı da böyle bir durumda çalışma sisteminin sadece nasıl bir kaldırım izleyeceği şimdilik kestirilemiyor.

Özelliğin isminden ayrılmak çıkacak olursak muhtemelen uygulamalar harika bir şekilde cihazdan kaldırılmayacak. Yine de alandan kısmak için önbellek temizlemenin yakın muhtemelen bir de sıkıştırma yoluna gidilmesi düşünülüyor seç. Sonrasında ise bireysel uygulamayı tekrardan istihdam istemesi durumunda onu uykudan kaldırıp uygulamanın yaşlı haline dönmesini sağlayabilir.

Doğru sadece nasıl işleyeceğini ise kalite kullanıcılara ulaştığı yaş daha derin anlayabileceğiz seç duruyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android sistemine yeni Uyku modu geliyor – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply