Android Tabanlı Sanal Gerçeklik Cihazı mı Geliyor? – Hardware Plus

Android Tabanlı Sanal Gerçeklik Cihazı mı Olay? – Hardware Plus

Hepinizin bildiği iyilik Google, dijital dürüst gerçek gözlüğü konusunda Cardboard’dan öteye ancak gitmedi. Samsung, Huawei yanı sıra LG iyilik firmalar, bilge telefonlara yönelik dijital dürüst gerçek cihazlarını piyasaya sürerken Google da bundan destek kalmayacak iyilik öyle gibi görünmek.

Sonuçta ortaya atılan iddialara bağlı olarak Google, 18-20 kolayca tarihleri orta gerçekleşecek olan Google I/O 2016’da Android işleyen sistemiyle personel bir dijital dürüst gerçek cihazını duyurabilir. Yanı sıra beklenileceği üzere kim makine, cep telefonu bir dijital dürüst gerçek cihazı kesinlikle olacak, bu nedenle bilge telefonlar aracılığıyla hep birlikte kullanılabilecek. Yenilik topluluğunun harika tanınan üyelerinden olan Peter Rojas ise, Google’ın çıkartacağı söylenen Android VR isimli kim cihazın Samsung Gear VR’dan daha yakın olduğunu, yine de Oculus Rift yanı sıra HTC Vive {kadar} yoğun olmadığını belirtiyor.

Samsung Gear VR’ın devasa dönüştürme rakamlarına ulaştığı cep telefonu dijital dürüst gerçek cihazı alanında seçenekler giderecek çoğalıyor. Google’ın da kim tarz bir makine duyurmasıyla hep birlikte Samsung’a e karşı kim alanda büyük ölçüde bir düşman olması beklenebilir. LG yanı sıra Huawei’nin de olanaklar aldığı kim pazarda ilerleyen günlerde ne iyilik gelişmeler yaşanacağını bekleyip göreceğiz.

Bunlar da ilginizi çekebilir


İzliyorsun: Android Tabanlı Sanal Gerçeklik Cihazı mı Geliyor? – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply