Android telefonlar için en iyi 6 launcher uygulaması!

Android telefonlar için en iyi 6 launcher uygulaması!

Android telefonların arayüzlerini kişiselleştirmek, taze ikon paketleri yetiştirmek veya cihazın kişiye özel arayüzünü beğenmediğinizde devreye launcher uygulamaları giriyor. Sık doğal Android arayüzünü sevmeyenlerin kullandığı launcherları sizler için sıraladık.


İlginizi çekebilir: Samsung Galaxy A50 fiyatı ortaya sonuç


Nova Launcher

Google Play Store’un en modası geçmiş yanı sıra artırılmış launcherlerinden olan Nova, çıktığından kim yana 7 her yıl süreçte tutarlı taze haberler alarak kendini tutarlı geliştirdi. Kullanıcılarına çeşitli kişiselleştirme ayarları sunan Nova, içerisinde çeşitli türünün tek örneği temayı barındırıyor. Google Play’de 50 bin indirmenin üzerine çıkan kim launcherı indirip deneyebilirsiniz.

Microsoft Launcher

(*6*)

Microsoft vasıtasıyla üretilen kim launcher aracılığıyla, çeşitli türünün tek örneği temaya, sembolik temsil paketine yanı sıra uygulamaya erişebilir, Windows bilgisayarınızla doğru karıştırmak bir moda kullanabilirsiniz. Kendine has arayüz tasarımı aracılığıyla iyi bir yeterlilik yaşayabilirsiniz. Benzer şekilde Microsoft hesabınızla bazı uygulamalara kapı aralığı yaparak, bilgisayarınızla uygulamalarınızı karıştırmak bir moda çalıştırabilirsiniz.

POCO Launcher

Çinli telefon üretici Xiaomi vasıtasıyla üretilen rutin, hızı yanı sıra hafifliği aracılığıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Kişiselleştirilebilir arayüzü aracılığıyla sizlere iyi bir yeterlilik sunarken, uygulamanın 2018 yılı en iyi 20 rutin arasına girdiğini söyleyelim.

Evie Launcher

Genel yanı sıra sofistike arayüzü aracılığıyla dikkatleri üzerine çeken Evie, kapı aralığı seviyesi ekipman için inanılmaz şekilde performanslı çalışabilecek bir launcher olarak karşımıza çıkıyor. Genel arayüzü sayesinde kullanımı kolaylaştıran rutin, sembolik temsil paketleri aracılığıyla de kişiselleştirmeler yapmanıza imkan tanıyor.

Smart Launcher

Fakir Manuel gereksinimleri, RAM yanı sıra elektrik pili tasarrufu ayarları aracılığıyla karşımıza çıkan Smart Launcher, mataryel tasarıma faydalı olarak güçlendirilmiş. 20 milyondan fazla kişinin halihazırda kullandığı rutin, çeşitli diğer launcherlerden türünün tek örneği olarak AOSP başlatıcısına dayalı çalışmıyor. En iyi özelliklerinden bir kişi olarak görülen, rutin gizleme yanı sıra şifreleme özelliği güvenliğiniz için sizlere inanılmaz şekilde fazla pratik muhtemelen.

Launcher iOS 12

Google Play’de 5 milyonun ileri indirilmeye yaratıcı olan iOS 12 Launcher, Android cihazınızı iOS görünümüne kazandırmanıza olanak tanıyor. Aynı anda iOS duvar yapısı kağıtlarını destekleyen rutin itibaren taze haberler aracılığıyla birbirleriyle görünümünü iOS’a uyarlamaya işlem. Eğer sizde Android cihazınızı iOS görünümüne kazandırmak istiyorsanız Launcher iOS 12’yi indirebilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android telefonlar için en iyi 6 launcher uygulaması!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply