Android telefonlar iPhone’lardan neredeyse iki kat hızlı değer kaybediyor!

Android telefonlar iPhone’lardan neredeyse iki kat hızlı değer kaybediyor!

Geçtiğimiz çeşitli uzun yıllar içine kullanıcıların telefonlarını güncellemek için elde edilebilir telefonlarını satması giderek daha fazla daha yaygın bilinen ancak geldi. Bugünlerde amiral gemisi modellerin giderek daha fazla artırma maliyetlerine bakacak olursak kim hastalık Daha önce hiç muhteşem kesinlikle değil. Bununla birbirleriyle telefonlar şirket ve ayrıca modeline bağlantılı olarak başına başarıyla geçti uzun yıllar türünün tek örneği oranlarda değer kaybetmekte.

İlginizi çekebilir: Twitter kısa ömürlü Tweetleri değerlendirme ediyor!

Android ve ayrıca Apple telefonlar 2019’da ne {kadar} değer kaybetti?

BankMyCell 2019’da birden fazla satıcıdan telefonların anında ilk dönüştürme değerleri için kararlı 300 telefonu izledikten sonradan son zamanlarda bir dedikodu yayınladı. Rapora bağlı olarak Android işleyen sistemi kullanan amiral gemisi telefonlar iPhone’lardan neredeyse 2 kat daha hızlı değer kaybediyor. Bir iPhone sürüm uzun yıllar içine ortak %23.45’lik bir değer kaybına uğrarken, Android amiral gemisi telefon benzer yaş diliminde değerinin %45.18’ini kaybediyor. Kim rakam iPhone modellerinin 2 uzun yıllar bir noktada yaşadığı %45.46’lık değer kaybına neredeyse benzer şekilde. Maalesef, Android amiral gemisi modeller anında yılın bir noktada otantik değerlerinin ortak %71.41’ini kaybediyor. Belirtilen rakamlar hem Android hem de iPhone tarafında 700 para ve ayrıca üzeri maliyet aracılığıyla satışa sunulan ekipman için elde etmek edilen çalışmalar.

Aşağı maliyet aracılığıyla ya da finans dostu olarak kelimeler edebileceğimiz 350 para 6 Android ekipman için Meslekler daha da kötüleşmekte. Raparo bağlı olarak, Samsung, LG, Mototola ve ayrıca Google vasıtasıyla satışa sunulan finans dostu ekipman 2019’da ortak %48.65 değer kaybetti. 2019 yılında anında ilk dönüştürme değeri en ciddi markaları şu moda sıralayabiliriz: Motorola %59.41, LG %56.76, Google %51.68 değer kaybetti. Rapora bağlı olarak 2019 yılında 89 para değer kaybederek %74.17 aracılığıyla en uzun değer kaybı yaşayan ekipman Motorola Moto G7 Play oldu. Bunu söyledikten sonra 2019’un en uzun değer kaybı yaşayan amiral gemisi telefon sürüm kim 3 markaya da ait kesinlikle değil. Samsung S10+ 373 para değer kaybederek 2019 yılının en uzun değer kaybını yaşayan amiral gemisi sürüm oldu.

telefon fiyat kaybı

 

Apple’ın ve ayrıca, cihazlarının anında ilk değerini en harika koruyan 5 şirket tavsiye çekti. İkinci sırada %27.68 değer kaybı aracılığıyla Nokia merkez aldı. Ardından %31.30 aracılığıyla Sony ve ayrıca %32.01 aracılığıyla HTC geldi. Sonuçta %34.42 aracılığıyla Samsung 5. Sırada bulunuyor.

Raporun tamamına buradan ulaşabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android telefonlar iPhone’lardan neredeyse iki kat hızlı değer kaybediyor!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply