Android telefonunuz güvende mi? (VİDEO) – Hardware Plus

Android telefonunuz güvende mi? (VİDEO) – Hardware Plus

Google, bildiğiniz iyilik Android telefonlara tutarlı olarak koruma güncellemelerini gönderiyor. Pixel ve ayrıca Android One programına harmanlanmış olan iyi bir fikir telefonlar kim güncellemeleri en kısa ömürlü sürede alırken, sık çeşitli diğer üreticilerin modellerine kim haberler daha daha sonra olay. Bunu söyledikten sonra işin önemli ölçüde tarafı, Alman bir koruma firmasının açığa çıkardığı bilgilere bağlı olarak bazı firmalar koruma güncellemeleri konusunda tüketicilerini uygunsuz bilgilendiriyor.Android telefonunuz güvende olmayabilir!

Amsterdam‘da düzenlenen Hack in the Box koruma konferansında Security Research Labs şirketinden Karsten Nohl ve ayrıca Jakob Lell‘in açığa çıkardığı bilgilere bağlı olarak bazı üreticiler, koruma güncellemelerini ya söylediği tarihten daha sonra cihazlara veriyor veya verdiğini söyleyerek aldatma söylüyor.

SRL ekibinin 1200 telefonla yaptığı değerlendirme sonucu sayısız devasa üreticinin modellerinde yukarıda söylediğimiz durumun olduğu ortaya sonuç. SnoopSnitch isminde bir rutin geliştiren ekip, tamamen ücretsiz olarak kullanıcıların telefonlarını dikte edebilmesine imkan sağlıyor. Uzmanlarımız de yukarıda izleyebileceğiniz videomuzda, kim uygulamayı aracılığıyla ofisimizdeki telefonların koruma güncellemelerini dikte ettik.

Uygulamayı indirmek için vurmak

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android telefonunuz güvende mi? (VİDEO) – Hardware Plus

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply