Android telefonunuz kaybettiyseniz ya onu bulun ya kişisel verilerinizi silin

Android telefonunuz kaybettiyseniz ya onu bulun ya kişisel verilerinizi silin

Cüzdan telefonunuzu kaybettiyseniz ve ayrıca işaret etmek konusu telefon Android temelliyse, onu ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz bir varyasyon rutin sahip olmak. Android Üreticisi Yöneticisi, Google’ın sunduğu tamamen ücretsiz bir web yazılımı konumunda. Kim gereksinim, cüzdan telefonunuzun toparla konumunu sadece nasıl bulacağınızı, telefonunuzun sadece nasıl gürültü vereceğini, hırsızların verilere erişmesini engellemek için ekranın sadece nasıl kilitleneceğini ve ayrıca gerekirse telefonunun içeriğini sadece nasıl sileceğinizi gösterecek.

Cüzdan telefonunuzu bulmanın en basit yolu, bilgisayarınızı aracılığıyla bir web tarayıcısı çözmek ve ayrıca aşağıdaki URL’yi yazmanızdır:

https://www.google.com/androihd/devicemanager

Üreticisi Yöneticisinin Nimetleri

“Android Üreticisi Yöneticisi istihdam için, cüzdan telefonunuzla bağlı Google hesabında tedavi açmanız gerek. Hizmeti istihdam için şartları ve ayrıca koşulları olarak görüntüle etmeniz istenecektir ve ayrıca kim verilerin Google vasıtasıyla ele alınacağını ve ayrıca kullanılacağını belirtmektedir. “Android Üreticisi Yöneticisinin” 4 türünün tek örneği ciddi özelliği sahip olmak:

Kim fonksiyonlar; anlaşıldı en toparla konumun haritasını görüntüler, telefonu çaldırmak için yetenek sağlar, uzaktan bir asma kilit ekranı ayarlamanızı sağlar ve ayrıca kullanıcının telefonun içeriğini silmesine olanak tanır.

Grafik, tahmin edilen 800 ölçü hassasiyetle Google Haritalar’ı aracılığıyla telefonun anlaşıldı toparla konumunu gösterir. Deneyim kutusunun en uygun köşesindeki minik pusula simgesini tıklayarak verileri ve ayrıca haritayı yenileyebilirsiniz.

Zil sesi

“Zil” simgesini tıkladığınızda, telefonunuzun en uzun gürültü düzeyinde çalacağını bildiren bir Blog yazısı görünecektir.

Penceredeki “Zil” düğmesine vurmak, telefonunuz vahşi bir gürültü çıkarmaya başlar. Telefonu bulamazsanız parlak enerji düğmesine bastığınızda duracak stil 5 ikinci süreyle zil çalmaya ısrar etmeye devam et edecektir.

Telefonunuzu evinizin bir yerinde, örneğin bir kanepenin {arkasında} kaybettiğinizde kim işlevsellik mücevher değerinde.

android

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android telefonunuz kaybettiyseniz ya onu bulun ya kişisel verilerinizi silin

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply