Android temelli cihazınızda VPN ayarı yaparak, mahremiyetinizi koruyun.

Android temelli cihazınızda VPN ayarı yaparak, mahremiyetinizi koruyun.

{Artık} özellikle masaüstü ve ayrıca dizüstü PC’lerde kesinlikle değil; cep telefonu ihtiyatlı cihazlarda da VPN yapılandırmasından yararlanılıyor. Peki eyalet konusu yapıyı, Android telefonlarda tam olarak nasıl kullanırsınız? Sorunuzun cevabı yanıtı yazımızda açıklanmayan.

VPN uygulamaları özellikle yasaklı sitelere girme önemli kullanılmıyor. Ayrıca Amerika, Japonya ve ayrıca Batı tarafı Uluslararası ülkelerinde istisnai olarak daha devasa bir cazibe güdülüyor: Kimliğinizi ve ayrıca bulunduğunuz adresi, büyük ölçüde niyetli bilgisayarlar korsanlarından kalkan. Bazı VPN hizmetleri tamamen ücretsiz, bazıları ise cesaret süresi şartı koşuyor. Ekibimiz önemli ölçüde tamamen ücretsiz olan VPN uygulamalarını sizin için inceledik.

Kaynak VPN kullanırız?

Daha erken de değindiğimiz seç özellikle yasaklı sitelere içine girmek için kesinlikle değil; kimliğinizi ağ korsanlarına e karşı kalkan için  de VPN  kullanırsınız. Kim tip uygulamalar, önemli ölçüde uygun şekilde olmayan bağlantılarda yardımınıza koşar ve ayrıca size önemli bir mahremiyet  sağlar. Ancak bazı uygulamalar, ağ hızınızı kayda gerçekten değer biçimde düşürebilir.  {Ne de} olsa tekrar tekrar “aracı” kullanım zorunda kalırsınız. Yazımızda en derhal uygulamalardan bazılarına değindik.

Tunnel Bear

Tunnel Bear, kurucu olabileceğiniz en gerçekten iyi (PL) aracı uygulamalardan bir birey; üstelik yer almak olmadık yerlerdeki reklamlarla karşınıza çıkmıyor. Yine de, tamamen ücretsiz modeli özellikle 500 MB’lık istatistikler transferine olanak tanıyor. Uygulamayı şu bağlantıdan indirebilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tunnelbear.android

Opera VPN

Opera’nın yazılımı, verimli ve ayrıca temel arayüzü aracılığıyla gerçekten iyi (PL) üretilmiş bir davranış. Opera VPN, zirve düzey oran sunuyor. Reklamlar ise yer almak olmadık yerlerde karşınıza çıkmıyor. Böylece özellikle başta ve ayrıca sonda reklamlarla karşımıza çıkıyor, kim da fazlasıyla pozitif. Her türlü bir istatistikler indirmek sınırı yok. Tuhaf dezavantajı, özellikle 5 özel köle bulundurması. Tamamen ücretsiz ve ayrıca inanılmaz derhal. Uygulamaya şu linkten ulaşabilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.opera.vpn

Betternet

Betternet bizim favorilerimizden. Opera’nın uygulamasına aynı şekilde tamamen ücretsiz ve ayrıca istatistikler transferi boyutu seç kısıtlamalardan muaf. Özdeş Opera’nın uygulaması, geleneksel sürümün istisnai olarak fazla köle aracılığıyla çalışmaması para çekme konumunda olsa da, hoş ve ayrıca temel arayüzü aracılığıyla gönülleri kazanıyor. Uygulamanın ücretli sürümünün fiyatı ise fazlasıyla uzun: 12 para. Siz en iyisi tamamen ücretsiz sürümden şaşmayın. Yazılıma şu bağlantıdan erişebilirsiniz:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.freevpnintouch

Elle Değiştir

Özgür ağ dünyası Play Store’da elde etmek edebileceğinizden istisnai olarak daha önemli. Birden istisnai olarak platformda çözüm sunan rutin bakım sağlayıcıları sahip olmak ve ayrıca Android’de iç bir etkileşim inşa etmek için profil bilgilerinizi kullanabilirsiniz. Daha ziyade daha ayak parmağı fazla ayak parmağı işi ihtiyaç, yine de daha ucuz ve ayrıca daha yoğun konuma getirilebilir. . Birden istisnai olarak ortak zamanlı etkileşim edinirseniz, bütün cihazlarınız kim nimetten faydalanabilir.

Ünlü seçeneklerinden bazıları Ismarlama Dünya çapında Ağ Erişimi, NordVPN ve ayrıca KeepSolid’dir. Onlar, size Android menüsüne ekleyebileceğiniz köle ve ayrıca profil ayrıntılarını sağlar. Genel olarak, planı ayarlarınız, Connections (Bağlantıları) alanındaki “More” (Hatta daha fazla) seçeneği aşağıda bulunur. Sağlayıcılar vasıtasıyla sunulan verileri son zamanlarda bir “uygun şekilde  ağ” bağlantısı inşa etmek için kullanabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android temelli cihazınızda VPN ayarı yaparak, mahremiyetinizi koruyun.

Manuel: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply