Android Things, Google’ın Akıllı Cihazlar için İşletim Sistemi Olacak

Android Things, Google’ın Akıllı Cihazlar için İşletim Sistemi Olacak

Google taze kader olan yanı sıra evin başına yerini dolduracak olan mantıklı ekipman dalgasını Android için bir şenlik olarak görüyor.

Google yaptığı sebep aracılığıyla beraber bu gece Android Things isimli taze bir Android versiyonu duyurdu. Kim koşu sistemi kulaklıklarda, gözetim kameralarında yanı sıra routerlarda kullanılacak. İşletim sisteminin ekipman üreticilerinin cihazlarını bir ne zaman geçmişte teklif hale getirip satmasını sağlayacak. Gerçeği nedeniyle geliştiriciler şu anda bildikleri Android yeniden modelleme araçlarını kullanacaklar.

Android Things taze bir etiket yine de koşu sistemi inanılmaz taze sayılmaz. Hayati olarak kararlı bir buçuk sene geçmişte duyurulmuş olan Ağ of Things yanı sıra mantıklı ekipman için geliştirilen Android tabanlı koşu sistemi Brillo’nun güncellenmişi. Brillo yetersiz kalmak bir organizasyon olmuştu yanı sıra kim sene düzenlenen CES fuarında keşfedildi hiçbir cihazda tesis almıyordu.

Yine de Android Things markasıyla yeniden inşa duyurulması önü görünür olmadığı anlamına gelmiyor. Önemli ölçüde Android için önemli olan tasarımcı araçları aracılığıyla kullanılacak olması önemli ikramiye. Fakat Android veya Android Wear iyilik bir koşu sistemi bekliyorsanız yanılıyorsunuz. Gerçeği nedeniyle Android Things arayüzünü görünüşe göre Daha önce hiç görmeyeceğiz. O bir sigara içmek dedektörünün {arkasında} kompleks görevlerini yerine getiriyor kesinlikle olacak.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android Things, Google’ın Akıllı Cihazlar için İşletim Sistemi Olacak

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply