Android TV 11’li Xiaomi TV Stick 4K Tanıtıldı! – Hardware Plus

Android TV 11’li Xiaomi TV Stick 4K Tanıtıldı! – Hardware Plus

Başarıyla geçti on yıl dünya çapında pazarda piyasaya sürülen 1080p destekli ve ayrıca yerleşik Chromecast’li Mi TV Stick‘i piyasaya sürdükten daha sonra Xiaomi, son zamanlarda yaratılış Xiaomi TV Stick 4K‘yı dünya çapında sanayi için tanıttı. Ekipman, 4K bir göz atın desteği, Dolby Vision, Dolby Atmos ve ayrıca Android TV 11 seç sayısız güçlendirilmiş özelliklerle birbirleriyle olay. İşte alakalı bilgiler..


İlginizi Çekebilir; OnePlus 10 Pro Ima etmek Yönler Çevresinde Son zamanlarda Detaylar Sızdırıldı!


Xiaomi TV Stick 4K: Gerekli Özellikler ve ayrıca Özellikler

Xiaomi TV Stick 4K (geçmek yılki Mi TV Stick’ten türünün tek örneği olarak), tedarikçi kim yılın başlarında ürünleri için işaret etmek konusu takma adı bıraktığı için “Mi” markasını ortadan kaldırıyor. TV dongle taşınabilir ve ayrıca hafiftir ve ayrıca uzun kaliteli çevrimiçi video akışı için Dolby Vision aracılığıyla birbirleriyle 4K bir göz atın desteği aracılığıyla birbirleriyle olay. Ekipman aynı şekilde kullanıcılara sürükleyici bir gürültü deneyimi sunmak için DTS HD ve ayrıca Dolby Atmos‘u da destekliyor.

Kullanıcıların Google Play‘den sayısız uygulamalar indirmesine ve ayrıca Xiaomi‘nin kişiye özel PatchWall web içeriği arayan sistem da kombine aslında olmak üzere ünlü sanal hareket platformlarında 400.000’den fazla parmak şıklatmak ve ayrıca TV şovu keşfetmesine olanak tanıyan Android TV 11 desteği sahip olmak. Bunlara ek olarak Google Play Store üzerinden 7.000’den fazla uygulamaya erişim sağlamak vardır. Bir ek ilginç karakteristik, kullanıcıların her türlü bir cihazda web içeriği akışı yapması için yerleşik Chromecast desteğidir.

Mi TV Stick, Amazon Prime Video kaydı, Netflix ve ayrıca Ayrıca Google Ortak için gürültü desteği ve ayrıca özelleştirilmiş kısayol tuşları endişe verici 360 derecelik Bluetooth tabanlı bir uzak aracılığıyla birbirleriyle olay.

Dahili olarak, Xiaomi TV Stick 4K, ARM Ekonomik-G31 MP2 GPU aracılığıyla birbirleriyle 4 çekirdekli Cortex-A35 işlemciye kurucu. 2 GB RAM ve ayrıca 8 GB dahili depolama alanı aracılığıyla destekleniyor. Ekipman aynı şekilde HDMI, Bluetooth 5.0, Wi-Fi 802.11 ac ve ayrıca bir mikro USB enerji etkileşim noktası seç etkileşim seçeneklerini de destekler. Karanlık gölge seçeneği aracılığıyla olay.

Son zamanlarda Xiaomi TV Stick 4K‘nın özelliklerini tam olarak nasıl buldunuz. Bize yorumlarda bildirin.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android TV 11’li Xiaomi TV Stick 4K Tanıtıldı! – Hardware Plus

Rehber: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply