Android TV 13 ile Akıllı Televizyonların Enerji Tüketimi Düşüyor!

Android TV 13 ile Akıllı Televizyonların Enerji Tüketimi Düşüyor!

Android 13 sürümü, başına başarıyla geçti zaman daha da olgunlaşırken, özel telefonlara yanı sıra tabletlere kesinlikle değil, Android ekosistemi içerisinde bulundu kamyon içi navigasyon sistemleri yanı sıra bilge saatler iyilik birkaç ticari mal grubuna sayısız yenilikler getiriyor.

Kim ticari mal grupları orta en inanılmaz kullanılanlardan bir kişi de kesinlikle ki bilge TELEVİZYON modelleri. Android 13 ile beraber Google, bilge televizyonlar için kapsamlı bir yeniliği kullanıcıların beğenisine sunacak. Son zamanlarda kader kalite sayesinde bilge televizyonların tükettiği enerjinin düşürülmesi amaçlanıyor.

Son zamanlarda Nitelik: “Azaltılmış Elektrik Bekleme Yöntem”

Adının “Low Power Standby Mode” (“Azaltılmış Elektrik Bekleme Yöntem”) olması sözde kalite sayesinde Android TV 13 koşu sistemine yaratıcı televizyonlar, cihazın bekleme modunda olduğu durumlarda arkaplan işlemlerini önemli oranda kısıtlayarak elektrik gücü tasarrufu yapabilecek.

Kim kalite etkin durumda iken cihazın Dünya çapında Ağ ile bağlantısı kesilecek yanı sıra Android koşu sisteminin kapsamlı bir parçası olan yanı sıra elektrik gücü harcadığı anlaşıldı “Wakelock” (“Sınırlı Uyandırma”) işlemleri beklemeye al alınacak. Kim özelliğin cihazlara gelebilecek bildirimlerin dakik gelmesini engelleyebileceğini söyleyelim. Istemi bilgi almaya ısrar etmek isteyen kullanııcların kim özelliği devre dışı bırakmaları gerekebilir.

Android 13 ile Android koşu sistemli televizyonlara kader yenilikler bununla kısıtlı kesinlikle değil. Son zamanlarda modeli ile televizyonlara “Yükseltilmiş PiP (Picture-in-Picture/Çevrimiçi itibar-içinde-Çevrimiçi itibar)” özelliği de kader. Kim kalite sayesinde PiP modunda olarak kullanılmak için üretildi web içeriği için seçilebilecek göster oranlarına yenileri de eklenecek. Bunlara ek olarak, başına ne {kadar} Android TV koşu sistemi birkaç alışkanlık deneyimini desteklemese de buna son derece karşılaştırılabilir bir kalite de video kaydı uygulamaları dışındaki uygulamalara da kader PiP desteği ile beraber Android TV’lere olay. Kim sayede kullanıcılar sıradışı ekranda birden inanılmaz alışkanlık kullanılabilecek.

Google’ın Android 13 sürümü ile birkaç ticari mal grubuna gereken önem vermesi, bir süredir kapsamlı değişiklikler görmemiş Android TV koşu sisteminin kullanıcılarını sevindirecektir. Kim yılın Ağustos ayına {kadar} teklif olması sözde güncellemenin getireceği yenilikleri merakla bekliyoruz.

Peki siz kim konuda ne düşünüyorsunuz? Google’ın Android TV 13’te sunacağı “Azaltılmış Elektrik Bekleme Yöntem” yeniliğini sadece nasıl buldunuz? Düşüncelerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz. Daha fazlası için bizi uyumlu etmeyi unutmayın!

İlginizi Çekebilir: Android TV Bir araya getirmek, bildir yanı sıra Sıfırlama Sadece nasıl Yapılır? | Philips 58PUS8506

Bunlar da ilginizi çekebilir(*13*)

İzliyorsun: Android TV 13 ile Akıllı Televizyonların Enerji Tüketimi Düşüyor!

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply