Android TV Kurulum ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Android TV Kurulum ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Philips 58PUS8506 aracılığıyla Android TV işleyen sistemindeki bir araya getirmek, yükseltme ve sıfırlama işlemlerinin sadece nasıl yapılacağını aktarıyoruz.


İlginizi çekebilir; Xiaomi’ye Ne Önerirsiniz? #1


Android TV Kurulumu, bildir ve Sıfırlama Nasıl Yapılır? | Philips 58PUS8506

Philips The One 58PUS8506 yaklaşık tamamlayınız yeterlilik için; https://classicultimaterock.to/8506

Android TV sıfırlama

Her türlü bir sebeple Android TV işleyen sistemine yaratıcı TV’nizi veya TV Box ünitenizi sıfırlamak için Ayarlar / Her şey hesaba katılırsa Ayarlar / TV’yi Geri yükleme Kur adımlarını bağlı kalarak ederek cihazın sıfırlanıp son zamanlarda kuruluma teklif hale gelmesini sağlayabilirsiniz. (Üretim tesisi Ayarlarına Dön seçeneği Google hesabınızı silmez, geri yükleme kurulmuş ve profil sayfası girilmiş haline destek getirir)

Android TV yükseltme

bildir için ise Ayarlar / Yazılım uygulaması bildir adımlarını bağlı kalarak ederek ağ (Önerilir) bölümünden Android TV yazılımını güncelleyebilirsiniz. ağ bağlantısında keder olması durumunda cihazınızın sitesindeki geliştirmek bölümünden sonuçlandırmak yazılımı indirerek USB bellek aracılığıyla de yükseltme yapabilirsiniz.

Android TV kurulumu

Android TV kurulumu tesisler olarak bir Android işleyen sistemine yaratıcı olduğu için Android telefonlara fazlasıyla benzemektedir. Yabancı Dil ve yetki alanı seçimi ekranı ardından Adnroid TV’yi doğru silahlı kullanım için kablolu veya kablosuz bir ağa bağlayarak Google hesabınızı girmenizi öneriyoruz. Ardından satın aldığınız markaya ait bir dernek varsa o adımı da geçerek özgürce kurulumu tamamlayabilirsiniz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android TV Kurulum ve Sıfırlama Nasıl Yapılır?

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply