Android TV’ler, oyun dünyasını ve akıllı evleri de dönüştürüyor

Android TV’ler, oyun dünyasını ve akıllı evleri de dönüştürüyor

Philips TV, 11-12 kolayca tarihlerinde Ankara’da düzenlenen Android Developer Days (Android Geliştiricileri Günleri) etkinliğine katıldı. ODTÜ Yaşam tarzı ve Konferans Çekirdek’nde düzenlenen Android Tasarımcı Günleri’nin en olağanüstü oturumlarından bir birey Philips Smart TV İş Yenileme Müdürü Ismael Velasco’nun sunumu oldu.

Velasco kim sunumda, Philips’in öncülük ettiği Android TV teknolojisini anlatırken, TELEVİZYON dünyasında Android’in yerine ve geleceğine dair olağanüstü bulgular paylaştı. Sunuma Philips TV Tavuk Reklam ve pazarlama Müdürü Emrah Anlı da Tavuk’ye dair bilgilerle güçlendirmek verdi. ODTÜ’de kurulan Phiilps standında katılımcılar performans sırasında Philips Android TV’leri deneyimleme şansına da erişti.

Android TV aracılığıyla oyun oynamak devasa bir keyif

Ismael Velasco, sunumunda Philips’in Android TV’yi pazara sunan aslen Avrupalı etiket olduğunu anımsattı. Philips’in geçmek on yıl pazarda sunduğu Android TV’lerle pazarda muazzam bir dönüşümü başlattığını söyleyen Velasco Android koşu sisteminin TV dünyasına inanılmaz muazzam ekstra ilkeler getirdiğinden bahserken; sözlerini şöyle sürdürdü: “Philips Smart TV’nizin Android koşu sistemine yaratıcı olmasının avantajlarının başında; hali vakti yerinde malzeme, basit kiralama, akıllı müşteri arayüzü, vahşi bağlantı ve derhal cevap vermek olay. Önemli ölçüde Android 5.0 Lollipop aracılığıyla yaşanan etkileyici dönüşümde, Android TV’ler önemli ölçüde oyun dünyasında da yerini güçlendirecek. Android TV’lerle oyunlar TV üzerinden kesintisiz, etkileşimli ve en gerçekten iyi (PL) kozmetik kaliteyle oynanabiliyor. Android TV ileri, premium oyun üreticilerinin tanınmış ve  kaliteli grafiklere yaratıcı oyunları elde edilebilir.”

Android TV’ler, akıllı evlerin kalbinde kesinlikle olacak

Velasco, bütün dünyayı sonuç altına yerleşim bölgesi Akıllı Evler (Smart Home) konseptinde de Android TV’lerin muazzam bir yükümlülük oynayacağını düşündüğünü anahtar kelime etti. Velasco, “Android TV’ler, hep birlikte çalışabilirlik, çeşitli diğer cep telefonu cihazlarla sorunsuz bağlantı, oran ve performsns tercih özellikleriyle Akıllı Evler’in kalbindeki ekipman olacaktır” dedi.

Ambilight Oyun Ayar

Ambilight, özel Philips TV’ye ait eşsiz bir ilerleme. Philips TV’nin yaptırdığı bir araştırma çalışması, Philips TV’lerde Ambilight özelliğinin yeniden inşa alışveriş isteğini %81 oranında etkilediği ortaya çıkardı. Ambilight teknolojisi sık sık gelişiyor, zenginleşiyor. Velasco, sunumunda Ambilight teknolojisinden bahsederken, Ambilight Oyun Ayar’nun da varyasyon yarattığını söyledi.

 

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android TV’ler, oyun dünyasını ve akıllı evleri de dönüştürüyor

Genel bakış: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply