Android TV’ye APK ile uygulama yükleme (VIDEO)

Android TV’ye APK ile uygulama yükleme (VIDEO)

Android TV’ye APK ile sadece nasıl uygulama yüklenir? Kim videomuzda, ofisimizde kuruluş banliyö bölgesi Philips Android TV‘ye Google Play Store‘dan kesinlikle değil, direkt olarak indirdiğimiz APK dosyası ile inşa etmek yapmayı gösterdik.Android TV APK yükleme

Kim peşini bırakmamak, sürdürmek için büyük ölçüde yapmanız gereken Android TV’nize türünün tek örneği kaynaklardan yükleme yapabilmek için etkinleştir. Bunun için Ayarlar – Android Ayarları bölümünden Gözetim ve ayrıca Sınırlama kategorisinde kuruluş banliyö bölgesi “Tanıdık olmayan Fonlar” özelliğini proaktif olarak etmemiz gerekiyor. Kim özelliği proaktif olarak ettiğimizde, APK inşa etmek dosyalarının yüklenmesine izin ver verilecek. Kim işlemi yaptıktan sonradan çıkarmak istediğimiz APK dosyasını TV ileri açmamız gerekiyor. Bunun için isterseniz televizyonunuzun tarayıcısından APK dosyasını indirip kurabilir ya da USB bellek aracılığı ile kim dosyayı TV ileri çalıştırabilirsiniz. Ekibimiz kim videoda, USB belleğin içerisindeki bir APK dosyasını, belge yöneticisi kurs ile açarak yükledik.

APK dosyasını TV’nizde açtıktan sonradan çeşitli yükleme adımı karşınıza çıkıyor ve ayrıca daha sonradan uygulama yükleniyor. Sonra indirdiğiniz APK dosyasının saygın olduğuna ve ayrıca uygulamanın TV’nize bağlı kalarak olduğundan emin olmanız gerektiğini de unutmayın.

Bunlar da ilginizi çekebilir

İzliyorsun: Android TV’ye APK ile uygulama yükleme (VIDEO)

Hızlı kılavuz: classicultimaterock.com

Kategoriler: talimatlar

Leave a Reply